metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
sykstus4 ~sykstus4 (Gość)18.10.2013 18:00

"mol" napisał(a):
Na 1000 pedofilów 400 to geje, a 1 to ksiądz

takie statystki to każdy głupi sobie może zrobić na poczekaniu. poza tym, co mnie USA obchodzi, jak ja w Polsce żyję?

00


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)18.10.2013 18:47

Spodziewałem się czegoś bardziej kontrowersyjnego, a tu proszę - całkiem stonowana wypowiedź...
Nie dziwię się, że ksiądz próbuje usprawiedliwiać motywy działania "kolegów po fachu". Cóż, w sumie to zamknięte środowisko i dość zsolidaryzowane... Ksiądz ma jednak ode mnie plusa za potępienie tzw. bezstresowego wychowania. Ten wymysł "psyhologuf" to szkodliwy kretynizm, i przy każdej okazji należy to podkreślać. Oczywiście należy odróżnić karcenie od bezmyślnego znęcania się nad dzieckiem.
Dla autorki minus za te słowa:

Cytuję:
- Jeżeli chodzi o karcenie fizyczne, to sprawę mamy z głowy – to jest po prostu prawnie zakazane.


Dozwolenie czy zakazanie czegoś przez "prawo" nie jest tożsame z logicznym uzasadnieniem określonego postępowania.
***
Co do tej całej kościelnej pedofilii, to taki kawał mi się przypomniał:
Pewna zmagająca się od dłuższego czasu z chorobą nowotworową kobieta samotnie wychowywała siedmiolatka. Rak był złośliwy, pojawiły się przerzuty, życie kobiety powoli zbliżało się do końca. Nadszedł wreszcie dzień, w którym kobieta poczuła, że chyba już umiera. Zawołała syna i pożegnała się z nim. Chłopiec po tym wyszedł, usiadł na schodach i zaczął płakać. Zainteresował się tym przechodzący sąsiad:
- Ej, ty, czemu płaczesz?
- Moja mamusia umiera...
- To może wezwać pogotowie?
- Nie, to nic nie da, to już jej ostatnie chwile...
- To może ja po księdza pójdę?
- Nie... niech pan nie idzie... nie mam teraz ochoty na seks...

00


czarne jest czarne ~czarne jest czarne (Gość)18.10.2013 21:33

Poczułam niesmak po przeczytaniu tego wywiadu. Okazuje się bowiem, że to dzieci wchodzą do łóżka dorosłym i dlatego księża jedynie korzystają z tej ich chęci do zabawy w doktora. Miałam zupełnie inne zdanie o księdzu rektorze, który zapowiadał się na godnego następcę śp. księdza Pecolda. Niestety pomyliłam się, a szkoda.

00


tu myślę ~tu myślę (Gość)18.10.2013 21:49

Jestem zbulwersowany słowami księdza, który jest laureatem Złotej Wieży i podobno przedstawicielem piotrkowskiej elity, Jeśli uważa, ze 10-letnie dzieci wskakują same do łóżka i I TO JEST ICH WYBÓR co będzie z nimi w tym łóżku dalej, to jak On z takimi poglądami uczy religii dzieci, chyba bym nie chciał by uczył moje dziecko

10


bulk bulkranga18.10.2013 23:19

Wnoszę o zmianę artykułu na "Nachalnie i populistycznie o pedofilii w Kościele". Tylko gdzie taki wniosek skierować ? Wszak to sprawa nieurzędowa.

00


tutaj tutajranga19.10.2013 07:58

"Zanzi" napisał(a):
Zanziranga
21 godzin temu, 11:17
"tutaj" napisał(a):
Czytałam i właściwie nie widzę w tym niczego, co by zasługiwało na stos
?? To może czytałaś wersję już "przerobioną" lub okrojoną?


Bardzo być może. Przyzwyczaiłam się do manipulowania mną i zawsze czekam na rzetelne wypowiedzi. Zazwyczaj się doczekuję.

00


tutaj tutajranga19.10.2013 09:45

A...tam, wywalili mój wcześniejszy wpis; ja się tak nie bawię.
kiedy istniało Forum, prowadzone przez Orange'a, gadało się o wszystkim. Czasem Moderator dawał delikatne upomnienie, jak się ktoś, w tej liczbie i ja, rozhasał nadmiernie. Było to tak pełne kultury, że po prostu nie wypadało się nie zmoderować. Czy zasadą jest na zawsze, że gorszy pieniądz wypiera lepszy?

00


gość ~gość (Gość)19.10.2013 10:24

~juzek (Gość)
18 godzin temu, 15:57
Ten sam tekst co w gazecie, nic nie zmienione!
Ale czy ten sam, co był tu przez paręnaście minut w czwartek z rana???
Po co w takim razie autor czy redakcja wstawiali, zdejmowali, wstawiali. Sami wywołali temat tak postępując. Proszę się nie dziwić czytającym. Nikt nie lubi być w konia robiony.

00


normalny ~normalny (Gość)19.10.2013 11:35

Godny następca Honorowego OBYWATELA miasta PIOTRKOWA ks. Pecolda (chyba w/w się w grobie przewraca).A tak na marginesie ze zdjęcia to OSOBNIK BARDZO PRZYSTOJNY i chyba b.madry.

00


tutaj tutajranga19.10.2013 12:03

Matko święta, o co tyle krzyku? Byście zobaczyli,jak sądzą sądy w Piotrkowie, to by się Wam oczęta otworzyły...
Facet jest za karaniem w postaci kar cielesnych (z umiarem) i ma rację. Dupa nie szklanka.
Wypieprzono mój poprzedni wpis, więc może się teraz uda: kiedy miałam dziewięć - dziesięć lat, największym świętem było dla mnie wejść do łóżka Rodziców w niedzielę. Posypialiśmy razem nawet do dziesiątej. Ojciec pochrapywał, Mama też. Przez sen głaskali mnie po włosach. To były najpiękniejsze chwile mojego dzieciństwa, Nikomu się nie śniło o "złym dotyku".
Zboków izolować. I tyle.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat