metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Kasia06.04.2016 17:52

Chciałabym się dowiedzieć opinii odnośnie lokalu Zagajnikowy Dworek w Wolborzu. Planuję zorganizować tam wesele, ale niestety w Internecie nie ma za wielu informacji. Czy ktoś organizowal tam wesele? Polecacie? Z góry dziękuję.

Anna ~Anna (Gość)22.05.2017 16:04

A jak z organizacją imprez?

cytat

żarłok ~żarłok (Gość)22.05.2017 20:25

Miejsce fajne ,a jak organizacja nie wiem :)

cytat

zbyszek ~zbyszek (Gość)24.05.2017 12:52

Organizacja pełna profeska. Byłem tam na wesele i wszystko było mega dopięte.
Ponadto mają stronę w internecie gdzie jest nr telefonu.
Można zadzwonić i o wszystko zapytać.

cytat

anna ~anna (Gość)25.05.2017 22:47

Byłam gościem na komunii, jedzenie bardzo dobre. Kaczuszka z jabłkami wyśmienita. Deser przepyszny.

cytat

Maria ~Maria (Gość)03.06.2017 02:48

Restauracja na bardzo wysokim poziomie.Jedzenie smaczne. Bardzo czysto.Polecam.

cytat

urko3 ~urko3 (Gość)03.06.2017 22:01

Restauracja nie wiem jaka jest (nie dane bylo mi skosztować potraw tam serwowanych). Natomiast pracownicy sa wspaniali. Moja historia związana jest z rowerem, a bardziej z awaria, której doświadczyłem w pobliżu Dworku. Udzielono mi bardzo ogromnej pomocy (zerwał mi się łańcuch w rowerze), udostępniono wszelkie możliwe akcesoria do mycia. Poczęstowano rowniez zimnym napojem .Gorąco polecam.

cytat

Jan ~Jan (Gość)19.06.2017 22:39

Bardzo smaczne jedzenie,Polecam.

cytat

Kazimierz ~Kazimierz (Gość)05.07.2017 00:22

Super miejsce, przepyszne jedzenie, niesamowity klimat. Przemiła obsługa. Wokół lasy można odpocząć lub połowić ryby. Polecam.

cytat

Piotr ~Piotr (Gość)10.07.2017 01:16

GRATULACJE Dla Restauracji Zagajnikowy Dworek za zajęcie I miejsca w plebiscycie Mistrzowie Kuchni 2017 Powiatu Piotrkowskiego.

cytat

Jarek ~Jarek (Gość)22.07.2017 00:01

Witam. Wesele miałem w Restauracji Zagajnikowy Dworek w Wolborzu jestem bardzo zadowolony. Jedzenie przepyszne, obsługa wspaniała. Bardzo czysto. Lokal urządzony ze smakiem. Dużo zieleni. Bardzo polecam.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat