metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Kasia06.04.2016 17:52

Chciałabym się dowiedzieć opinii odnośnie lokalu Zagajnikowy Dworek w Wolborzu. Planuję zorganizować tam wesele, ale niestety w Internecie nie ma za wielu informacji. Czy ktoś organizowal tam wesele? Polecacie? Z góry dziękuję.

Biały ~Biały (Gość)21.02.2017 20:16

To mogę potwierdzić. Jedzenie jak i obsługa rzeczywiście na bardzo wysokim poziomie. Ogólnie polecam.

cytat

Maria ~Maria (Gość)27.02.2017 17:04

Miałam córki wesele w Zagajnikowym Dworku wyśmienite jedzenie serwowane przez sympatyczną obsługę. Goście bardzo zadowoleni. Polecam wszystkim.

cytat

jarosław ~jarosław (Gość)13.03.2017 21:41

Bardzo elegancki lokal i przepyszne jedzenie. Polecam.

cytat

Marcel ~Marcel (Gość)28.03.2017 17:49

Zagajnikowy Dworek to super miejsce ładny lokal, pyszne jedzenie. Stek z polędwicy wołowej z borowikami polecam.

cytat

Piotr ~Piotr (Gość)13.04.2017 17:59

Restauracja Zagajnikowy Dworek z prawdziwego zdarzenia. Jedzenie przepyszne, smaczne. Czysty i świetnie urządzony lokal.Trafiłem przypadkiem a już jestem stałym gościem.Troszkę na uboczu ale pośród zieleni i stawów. Bardzo polecam.

cytat

Marek ~Marek (Gość)16.04.2017 20:54

Zagajnikowy Dworek to miejsce do którego się wraca, Bardzo dbają o gości. Jedzenie przepyszne. Polecam.

cytat

Amelka ~Amelka (Gość)21.04.2017 11:25

Bardzo fajny lokal. Jedzenie pyszne. Bardzo gościnnie dla dorosłych i dzieci.POLECAM.

cytat

Kamil ~Kamil (Gość)21.04.2017 15:15

Zagajnikowy Dworek oczarował nas. Piękne miejsce malowniczo położone. Kwintesencja doskonałości i wykwintności na światowym poziomie. Miła, uprzejma, pomocna obsługa, jedzenie godne koronowanych głów. Pysznie. Żadne słowa nie są w stanie oddać uroku tego miejsca.

cytat

Justyna ~Justyna (Gość)11.05.2017 16:13

Fajne miejsce, jedzenie przepyszne. Bardzo polecam.

cytat

Julka ~Julka (Gość)22.05.2017 09:58

Magiczna restauracja.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat