metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Kasia06.04.2016 17:52

Chciałabym się dowiedzieć opinii odnośnie lokalu Zagajnikowy Dworek w Wolborzu. Planuję zorganizować tam wesele, ale niestety w Internecie nie ma za wielu informacji. Czy ktoś organizowal tam wesele? Polecacie? Z góry dziękuję.

Agusia ~Agusia (Gość)15.08.2017 14:51

Wesele w dniu 12.08.2017 wraz z poprawinami było wspaniale zorganizowane.Jedzenie przepyszne,obsługa bardzo dobra ,a właścicielka super kobitka.Pełen profesjonalizm.Brawo dla Zagajnikowego Dworku.Na pewno wrócimy.Aga

cytat

arek01 ~arek01 (Gość)16.08.2017 22:19

Witam wszystkich, też zastanawiam się nad wyborem Zagajnikowego Dworku ale zaproponowano mi, z powodu liczby gości, górną salę do konsumpcji a dolną do tańca, moje pytanie czy ktoś był na takim weselu i czy schody nie przeszkadzały w zabawie?

cytat

adela ~adela (Gość)17.08.2017 11:03

Byłam na takim weselu, schody nie są żadną przeszkodą ale plusem. Na górze można fajnie zjeść, porozmawiać i się nie kurzy. Na dole pełna swoboda można szale do rana. Aby tylko mieli miejsce. Jedzenie wyśmienite, obsługa wspaniała bardzo dbają o gości. Obok pięknie zagospodarowany teren z zielenią. Polecam.

cytat

Artur ~Artur (Gość)19.08.2017 15:04

Mają bardzo dobre jedzenie. Warto tam zajrzeć.Polecam.

cytat

Jerzy ~Jerzy (Gość)23.09.2017 23:00

Bardzo smaczne jedzenie,bardzo polecam ryby i zupę cebulową.

cytat

Piotrek ~Piotrek (Gość)25.10.2017 22:11

Nie mogliśmy wymarzyć sobie fajniejszego miejsca na wesele. Jedzenie przepyszne, bardzo smaczne. Miła obsługa.

cytat

Marzena ~Marzena (Gość)05.12.2017 11:32

To było wesele marzeń.Goście pod ogromnym wrażeniem. Pozytywna energia serwowana gratis do pysznych dań. Bardzo dziękujemy.

cytat

Marsel ~Marsel (Gość)02.01.2018 19:27

Wspaniały Sylwester super jedzenie. Dzięki.

cytat

jurek ~jurek (Gość)04.01.2018 18:24

ale kiedy?bo jestem zainteresowany

cytat

Marsel ~Marsel (Gość)07.01.2018 00:45

Sylwester był w Zagajnikowym Dworku w Wolborzu. Spóźniłeś się. Następny za rok. Może się spotkamy.

cytat

reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat