metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Kasia06.04.2016 17:52

Chciałabym się dowiedzieć opinii odnośnie lokalu Zagajnikowy Dworek w Wolborzu. Planuję zorganizować tam wesele, ale niestety w Internecie nie ma za wielu informacji. Czy ktoś organizowal tam wesele? Polecacie? Z góry dziękuję.

AsiaKowA ~AsiaKowA (Gość)31.01.2018 18:57

Witam. Zastanawiamy się z narzeczonym nad wyborem Zagajnikowego Dworku na przyjęcie weselne. Czy ktoś z Państwa organizował tam uroczystość w ostatnim czasie, albo będzie organizował w najbliższym? Chciałabym zadać kilka pytań. Podaje adres email do kontaktu: asiulakowa@onet.pl

cytat

Olek ~Olek (Gość)07.02.2018 20:03

Uwielbiam to miejsce, fantastyczna kuchnia, przepyszne jedzenie, miła obsługa.

cytat

Karol ~Karol (Gość)14.02.2018 22:14

Jedna z moich ulubionych restauracji.Znakomite jedzenie na najwyższym poziomie.Miło zaskoczony.Miejsce które warto odwiedzić.

cytat

Bartosz ~Bartosz (Gość)17.03.2018 21:24

Rewelacyjne miejsce, które będę długo wspominał.Niesamowicie wysoki poziom.Pyszna kuchnia.Sala przepiękna bardzo zadbany lokal.Gorąco polecam.

cytat

Zaria ~Zaria (Gość)09.04.2018 13:33

Wyśmienita kuchnia, bardzo smaczne jedzenie. Bardzo polecam.

cytat

Barten ~Barten (Gość)18.05.2018 01:16

Miałem tam komunie.Jedzenie pyszne.Super.Gorąco polecam.

cytat

Marja ~Marja (Gość)24.05.2018 18:07

Byłam gościem na komunii, jedzenie bardzo smaczne, pyszne. Podane ekskluzywnie aż chciało się jeść. Deser nie do opisania. Kuchnia i obsługa na wysokim poziomie. Polecam wszystkim.

cytat

Majkka ~Majkka (Gość)30.06.2018 00:36

Pełny profesjonalizm. Dbają o każdy szczegół. Pyszne jedzenie.Obiad, deser i przystawki rewelacja. Piękne sala. Polecam, polecam, bardzo polecam.

cytat

Stefan ~Stefan (Gość)17.07.2018 16:31

Bardzo smaczne jedzenie, Każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam.

cytat

Piotrus ~Piotrus (Gość)18.07.2018 22:33

Moje ulubione miejsce gdzie można pysznie zjeść.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat