Artykuły do tagu: oszustwo

Piotrków: Zjedli obiad i uciekli
Chcieli posilić się za darmo - w rezultacie za obiad słono zapłacili. Pięciu kibiców Śląska Wrocław po krótkim pościgu zatrzymali piotrkowscy policjanci.
21-latka wyłudzała pieniądze przez Internet
Kobietę podejrzaną o 46 oszustw dokonanych na terenie całego kraju zatrzymali tomaszowscy policjanci.
W regionie grasują oszuści „na wnuczka”
Do opoczyńskiej policji wpłynęły ostatnio kolejne zgłoszenia dotyczące usiłowania oszustwa na szkodę osób starszych tzw. metodą „na wnuczka”.
Abonament radiowo-telewizyjny - uwaga na oszustów!
Powiatowy rzecznik konsumentów w Tomaszowie ostrzega przed fałszywymi pismami kierowanymi do abonentów.
Uwaga rolnicy! Oszuści podrabiają pisma ARiMR
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ostrzega! Od jakiegoś czasu do rolników z powiatu piotrkowskiego przychodzą pisma od firmy o nazwie i logo łudząco podobnymi do nazwy i loga Agencji z żądaniem pieniędzy.
Łódzki Oddział Narodowego Funduszu Zdrowia zawiadomił Prokuraturę Rejonową w Piotrkowie o możliwości popełnienia przestępstwa związanego z działalnością jednej z piotrkowskich spółek prowadzących działalność leczniczą. Sprawa dotyczy podejrzenia o podrabianie podpisów.
Uważajmy na bankomatowych oszustów. Do piotrkowskiej policji już zgłosiło się kilka osób, którym z kont zaczęły znikać pieniądze po dokonaniu wypłaty w elektronicznej kasie. - Nie zostawiajmy potwierdzenia wypłaty w okienku, a PIN wprowadzajmy z zachowaniem ostrożności - apeluje Ewa Drożdż z KMP w Piotrkowie.
Chcieli pograć na konsoli, postanowili wziąć kredyt
10 października policjanci z tomaszowskiej komendy zatrzymali 21 i 24-latka, którzy chcieli wyłudzić kilka tysięcy kredytu.
Na terenie Piotrkowa i powiatu pojawiły się przypadki wyłudzenia pieniędzy pod pretekstem zawarcia umowy abonenckiej na telewizję satelitarną.
Piotrków: Szkoły są dwie, problem ma jedna
Tydzień temu pisaliśmy o kursantach, którzy czuli się oszukani przez jedną z piotrkowskich autoszkół. Dzień po ukazaniu się artykułu skarżący się kursanci otrzymali listem poleconym dokumenty – karty jazd i zaświadczenia lekarskie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat