Artykuły do tagu: oszustwo

Oszukali kobietę, szuka ich policja
On podał się za adwokata, ona za przedstawicielkę krakowskiej firmy. Oszukali kobietę, którą doprowadzili do niekorzystnego dla niej rozporządzenia mieniem. Teraz oszustów poszukuje policja.
Oszukiwał
Kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności grozi 23-latkowi zatrzymanemu przez piotrkowskich policjantów. Mężczyzna jest podejrzany o oszustwa metodą „na wnuczka”.
W Piotrkowie wyłudzają
Pomimo wielu apeli w mediach, do piotrkowskiej policji cały czas napływają zgłoszenia związane z oszustwami metodą "na wnuczka". Zasada za każdym razem jest taka sama: do starszej osoby dzwoni telefon, a rozmówca, podając się za członka rodziny, próbuje wyłudzić większą sumę pieniędzy.
Do 63-letniej mieszkanki Tomaszowa (ul. Głowackiego) na telefon stacjonarny zadzwoniła kobieta, która przedstawiła się za córkę, prowadząc z nią tradycyjny dla oszustów dialog.
Staruszka straciła 14 tys. zł
Policjanci z piotrkowskiej Komendy otrzymali telefoniczne zgłoszenie od 83-letniej mieszkanki miasta o oszuście, który wyłudził od niej pieniądze.
Policja poszukuje oszusta
Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej prowadzą czynności w sprawie oszustwa. Chodzi o człowieka, który oszukał starszą kobietę metodą "na wnuczka".
Policjanci proszą o składanie zeznań
Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim ponownie proszą o kontakt wszystkie osoby, które do tej pory nie złożył jeszcze zeznań w sprawie przywłaszczenia pieniędzy przez osobę prowadzącą punkt kasowy przy ul. Garbarskiej w Piotrkowie.
Podała się za córkę i próbowała wyłudzić pieniądze
W poniedziałek (28 lipca) do dyżurnego policji zgłosiła się 71-letnia mieszkanka Tomaszowa, która poinformowała, że na jej telefon stacjonarny zadzwoniła kobieta, zwróciła się do niej "mamo" i poinformowała, że miała wypadek...
Próbowali wyłudzać kredyty, grozi im 8 lat więzienia
Piotrkowscy policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją zatrzymali trzech mężczyzn podczas próby wyłudzenia kredytu na podstawie fałszywego zaświadczenia o zarobkach. Wobec całej trójki prokurator rejonowy zastosował dozory policyjne. Grozi im kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat