Artykuły do tagu: oszustwo

Mówili, że są z
Po piotrkowskich osiedlach znów krążą oszuści, tym razem podają się za przedstawicieli telewizji kablowej.
Uważajcie na swoje konta w serwisach społecznościowych!
Oszuści znaleźli nowy sposób na wyłudzenie pieniędzy. Kradną dane do naszych kont i podszywając się pod nas, proszą o pożyczki naszych znajomych.
Piotrkowianka straciła 30 tysięcy zł
Policja ostrzega przed pojawiającą się w ostatnim czasie nową metodą kradzieży „na policjanta”. W styczniu na terenie Piotrkowa ofiarami padły już dwie osoby. Pięć kolejnych zachowało czujność i nie dało się okraść. Oszustwa dotyczyły przeważnie osób starszych, które przekazały sprawcom w sumie ok. 50 tysięcy złotych.
Starsza kobieta oszukana metodą „na policjanta”
Starsza kobieta straciła pieniądze i biżuterię. 82-letnia piotrkowianka została oszukana metodą „na policjanta”.
Funkcjonariusze z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie pod nadzorem prokuratury prowadzą śledztwo w sprawie oszustw na szkodę starszych osób dokonywanych metodą „na wnuczka”.
Miał zniknąć pech, zniknęło 3 tysiące złotych
W czwartek (20 listopada) około godziny 12:00, do jednego z domów w gminie Czerniewice, weszła około 60 letnia kobieta, ciemnej karnacji, wzrostu około 170 cm. poinformowała domowników że na ten dom spadnie nieszczęście...
Kandydat na radnego zatrzymany przez policję
Kandydat do Rady Miasta Tomaszowa zatrzymany przez policję. Były pełnomocnik Komitetu Wyborczego Wyborców Możemy Marcel Ch. podejrzany jest o oszusta kredytowe.
71-letnią mieszkankę gminy Czerniewice w powiecie tomaszowskim (która akurat wykonywała na podwórku prace porządkowe) zaczepiła kobieta, która zapytała staruszkę o wysokość emerytury. Kiedy usłyszała odpowiedź, stwierdziła, że kobiecie przysługuje dopłata.
Oszukali kobietę, szuka ich policja
On podał się za adwokata, ona za przedstawicielkę krakowskiej firmy. Oszukali kobietę, którą doprowadzili do niekorzystnego dla niej rozporządzenia mieniem. Teraz oszustów poszukuje policja.
Oszukiwał
Kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności grozi 23-latkowi zatrzymanemu przez piotrkowskich policjantów. Mężczyzna jest podejrzany o oszustwa metodą „na wnuczka”.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat