Artykuły do tagu: lodowisko

Tańce i hulanki na piotrkowskim lodowisku
Ostatki będziemy w Piotrkowie obchodzić tradycyjnie, czyli na płycie miejskiego lodowiska. 23 lutego Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na karnawałowe pląsy na lodzie.
Rodzinny festyn na lodowisku
Były gry, zabawy, konkurencje sportowe, a przede wszystkim doskonała zabawa – tak wyglądał festyn rodzinny na miejskim lodowisku. Organizatorem festyny był piotrkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji
W święta lodowisko bezpłatne. Tomaszów pomaga Ani
W Wigilię i święta za wejście na tomaszowskie lodowisko nie będzie pobierana opłata. Na pl. Kościuszki pojawią się wolontariusze, którzy będą zbierać datki na pomoc 13-letniej Ani Stefańskiej.
2 grudnia otwierają lodowisko
W najbliższy piątek ruszy dziesiąty sezon na lodowisku w parku Poniatowskiego w Piotrkowie. Inaugurację zaplanowano na godz. 16.00.
Lodowisko będzie otwarte w Święto Niepodległości?
Jeżeli warunki atmosferyczne pozwolą piotrkowskie lodowisko może być otwarte już 11 listopada. Jeśli nie, trzeba będzie jechać do Bełchatowa.
Piotrków: Lodowisko czynne jeszcze tylko dziś
Dziś po raz ostatni w tym roku można się poślizgać na tafli Lodowiska Miejskiego OSiR w Piotrkowie, będzie ono czynne do godziny 21.00.
Tłusty czwartek na łyżwach
Bal przebierańców na łyżwach - zabawę na miejskim lodowisku w parku Poniatowskiego zorganizował w tłusty czwartek piotrkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji.
24.01.2016 12:51
Nocna jazda na łyżwach
W sobotę mieszkańcy Piotrkowa aż do północy mogli korzystać z miejskiej ślizgawki. Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował "Nocną zabawę na lodzie".
Będą ślizgać się do północy
Na „Nocną zabawę na lodzie” zaprasza już w najbliższą sobotę Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie.
W Piotrkowie na łyżwach raczej nie pojeździmy
Wysokie temperatury spowodowały, że piotrkowskie lodowisko w II dzień świąt jest zamknięte. Na tafli lodowej jest mnóstwo wody co może spowodować spore zagrożenie dla ewentualnych łyżwiarzy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat