Artykuły do tagu: lodowisko

Piotrkowskie lodowisko nareszcie otwarte
- Pogoda dopisała. Zrobiło się zimno i dzięki temu mogliśmy odpowiednio zmrozić taflę lodu - mówi - Grzegorz Żerukowski, kierownik lodowiska miejskiego w Piotrkowie.
Lodowisko czeka na chłód
Piotrkowski OSiR przygotowuje się do sezonu zimowego. Wszystko już gotowe. – Czekamy tylko na niższe temperatury. Na razie jest po prostu za ciepło – mówi dyrektor OSiR-u Leszek Heinzel.
08.11.2013 11:07
24 godziny na lodzie
Od soboty – godzina 16.00 do godz. 16:00 w niedzielę, będzie się toczył nieustający bój curlerów na kamienie i szczotki.
To, że na lodowisku jest ślisko nikogo nie dziwi. Jednak gdy ślisko robi się poza nim, robi się niebezpiecznie. Przekonała się o tym jedna z naszych słuchaczek na lodowisku w Piotrkowie.
To już koniec lodowiska – tafla się stopi
O północy wyłączony zostanie agregat chłodzący taflę lodowiska w Powiatowym Centrum Sportu w Bełchatowie. Jednostka przygotowuje się do sezonu letniego.
Bawili się na piotrkowskim lodowisku
Dziś (czwartek) o godzinie 10.00 na piotrkowskim lodowisku rozpoczęła się zabawa dla uczniów z piotrkowskich szkół.
Na lodowisku bełchatowskiego Powiatowego Centrum Sportu, pojawiły się specjalne pingwiny chodaki oraz kaski dla najmłodszych użytkowników lodowiska. - Posiadamy 95 kasków, które bezpłatnie udostępniamy łyżwiarzom - powiedziała Anita Muszyńska, dyrektor PCS.
06.12.2012 20:28
Lodowisko już otwarte!
W czwartek punktualnie o godzinie 17.00 piotrkowskie lodowisko rozpoczęło kolejny sezon.
Punktualnie o 17.00 ślizgawka zostanie udostępniona amatorom łyżew. Każdy kto się tam pojawi otrzyma słodki mikołajkowy upominek.
Ślizgawki dostępne będą od poniedziałku do piątku o 18.00, w soboty o 12.00 i 18.00, natomiast w niedzielę wejść można będzie o 12.00, 15.00 i 18.00.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat