Artykuły do tagu: lodowisko

Piotrków. Lodowisko Miejskie otwarte
Od godziny 9:00 w sobotę można już korzystać z lodowiska miejskiego w Piotrkowie. Na razie jednak chętnych może odstraszać wczesna pora. Ale pracownicy OSIR liczą, że popołudniu zjawią się pierwsi chętni.
Czy 11 listopada będziemy mogli jeździć na łyżwach?
Piotrkowski OSiR na 11 listopada planuje rozpoczęcie tegorocznego sezonu na miejskim lodowisku w parku Poniatowskiego. Wszystko jednak zależy od pogody.
22.03.2015 06:01
Lód się rozpłynął, trwa osuszanie murawy - Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie przygotowuje się do udostępnienia na sezon letni hali lodowiska.
Nocne zakończenie sezonu na piotrkowskim lodowisku
Impreza wieńcząca ósmy sezon na piotrkowskim lodowisku to jedna z ostatnich okazji do poślizgania się.
30.11.2014 15:59
Lodowisko już otwarte
Miejskie lodowisko w Piotrkowie jest już czynne. Dziś (30 listopada) o godzinie 14.00 na taflę wjechali pierwsi amatorzy łyżew.
W niedzielę otwierają lodowisko
W niedzielę o godz. 14.00 rozpocznie się kolejny, już ósmy sezon na miejskim lodowisku w Piotrkowie.
Niebawem rozpoczną się prace przy modernizacji toru łyżwiarskiego w Tomaszowie. Prawdopodobnie w tym tygodniu zostanie podpisana umowa z wykonawcą pierwszego etapu prac. Przebudowa finansowana jest w połowie z budżetu miasta, a w połowie z środków z Ministerstwa Sportu.
Koniec sezonu na lodowisku
Nadchodzi wiosna - piotrkowskie lodowisko kończy sezon.
Ostatni weekend na lodowisku
To już ostatnie chwile, żeby skorzystać z uroków miejskiego lodowiska w parku im. ks. J. Poniatowskiego w Piotrkowie. W poniedziałek (10.03) pracownicy OSiR rozpoczną demontaż obiektu.
Jarek Kuźniar w Powiatowym Centrum Sportu
Powiatowe lodowisko w Bełchatowie posiada najlepszy w Polsce i jeden z dwóch w kraju, sezonowy tor curlingowy. Wczoraj (24 stycznia) pojawił się na nim Jarosław Kuźniar z TVN24, który uczył się curlingu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat