Artykuły do tagu: Wierzeje

Wypadek na os. Wierzeje w Piotrkowie. 82-latka w szpitalu
45-letni kierowca volvo V40 (mieszkaniec Tomaszowa Mazowieckiego) podczas cofania na ulicy Wierzeje w kierunku Cytrynowej nie zachował szczególnej ostrożności i potrącił przechodzącą przez jezdnię 82-letnią piotrkowiankę.
Wierzeje - osiedle z przyszłością czy sypialnia Piotrkowa?
Chodników tyle co kot napłakał. Ścieżek rowerowych nie ma w ogóle. Świetlicy brak, więc Rada Osiedla spotyka się w kościele. Również do kościoła mieszkańcy chodzą głosować, bo gdzie indziej zorganizować lokal wyborczy? - Po wszystko jeździmy „do miasta”, chociaż jesteśmy przecież jego częścią – mówią mieszkańcy osiedla. Dlaczego Wierzeje są sypialnią Piotrkowa?
Osiedle Wierzeje. Błoto i dziury naprzeciw kościoła
Śnieg stopniał, deszcz popadał, na ulicy Rusałki w Piotrkowie mieszkańcy znów toną w błocie. Co prawda Zarząd Dróg obiecał załatać dziury, efektu jednak nie widać.
Osiedle Wierzeje potrzebuje żłobka?
Czy na osiedlu Wierzeje w Piotrkowie potrzebny jest żłobek? Radna Krystyna Czechowska twierdzi, że tak, w związku z tym podczas środowej sesji Rady Miasta zwróciła się do władz Piotrkowa o zabezpieczenie w budżecie miasta na 2016 rok środków na budowę takiego obiektu.
Będzie problem z wymijaniem na ul. Dalekiej?
Czy zdołają wyminąć się autobus MZK i jakikolwiek inny samochód na zakręcie modernizowanej właśnie ulicy Dalekiej w Piotrkowie? - z takim pytaniem zwróciła się do Strefy FM mieszkanka tej części miasta, a chodzi o os. Wierzeje.
Na Wierzejach budują nową pętlę
Od poniedziałku trwają prace na pętli autobusowej przy ul. Wierzejskiej.
Będzie modernizacja pętli na Wierzejach
Dobra wiadomość dla mieszkańców osiedla Wierzeje. Projekt złożony w ramach budżetu obywatelskiego, dotyczący modernizacji pętli autobusowej, zostanie zrealizowany.
Mieszkańcy, wyręczcie urzędników!
Na kilku ulicach osiedla Wierzeje w Piotrkowie przydałyby się progi zwalniające – tak uważają tamtejsi mieszkańcy, dlatego wniosek w tej sprawie skierowali do urzędników. W imieniu mieszkańców sprawę progów podczas ostatniej sesji Rady Miasta poruszył radny z tej części miasta.
Ledowe lampy na osiedlu Wierzeje
34 ośmiometrowe słupy oświetleniowe o mocy 78 watów stanęły na kilku ulicach osiedla Wierzeje w Piotrkowie. Ledy rozbłysły nie tylko na ulicy Bosmańskiej, ale także na ulicy Sasanek oraz wjazdach w uliczki sąsiadujące z ulicą Bosmańską.
Umierała na oczach mieszkańców
Chore i błąkające się zwierzę przez kilkanaście godzin czekało na pomoc. Ostatecznie zostało uśpione. Zwłoki zwierzęcia zostaną przebadane przez lekarzy weterynarii. W przypadku wykrycia wścieklizny okoliczni mieszkańcy zostaną o tym bezzwłocznie powiadomieni.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat