Artykuły do tagu: Wierzeje

02.05.2018 13:31
Na Wierzejach praca wre
W Piotrkowie cały czas trwa przebudowa pętli autobusowej na osiedlu Wierzeje wraz ze skrzyżowaniem z ulicą Jeziorną i fragmentem drogi do ulicy Dalekiej.
Osiedle Wierzeje w Piotrkowie: Pobili i zastraszali sąsiada
Pobili i zastraszali sąsiada. Ofiara bała się zgłosić sprawę na policję. Napastnicy wpadli dzięki policjantce – dzielnicowej z osiedla Wierzeje. 39-latek i jego 32-letnia konkubina usłyszeli już zarzuty.
Pętla na Wierzejach zyska nowe oblicze
Rozpoczęła się przebudowa pętli autobusowej na Wierzejach. Na tę inwestycję mieszkańcy czekali wiele lat. Poprawi się nie tylko sama estetyka, ale przede wszystkim bezpieczeństwo.
Ukazał się album
Album „Przyroda okolic osiedla Wierzeje” to pierwsza tego rodzaju publikacja wydana przez jedną z piotrkowskich rad osiedla, której celem jest ukazanie piękna przyrody tej dzielnicy Piotrkowa. Publikacja zawiera zdjęcia autorstwa mieszkańców osiedla, wykonane podczas warsztatów fotograficznych, jak i krótki rys historyczny tej części miasta. Wydanie albumu dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.
Rada Osiedla Wierzeje zaprasza na rajd
Nie 26 sierpnia, a 2 września odbędzie się rajd rowerowy do Leśnej Osady Edukacyjnej w Kole.
Samochód dachował na Wierzejach. Kierowca zniknął...
Około 2:00 w sobotę na Wierzejach w Piotrkowie kierowca samochodu osobowego prawdopodobnie nie zachował ostrożności i dachował. Auto wylądowało w rowie. Poszkodowany nie czekał jednak na pomoc tylko zniknął...
Rozbój na Wierzejach. Sprawca zaatakował ofiarę butelką
Policja z Piotrkowa zatrzymała 20-letniego piotrkowianina. Chłopak zaatakował swoją ofiarę i ukradł jej pieniądze. Pokrzywdzony z rozciętą głową trafił do szpitala.
Na Rusałki nadal dziura na dziurze
Choć przedstawiciel Zarządu Dróg w Piotrkowie obiecał, że dziury w drodze zostaną załatane, na ulicy Rusałki (os. Wierzeje) nic się nie zmieniło.
Wypadek na os. Wierzeje w Piotrkowie. 82-latka w szpitalu
45-letni kierowca volvo V40 (mieszkaniec Tomaszowa Mazowieckiego) podczas cofania na ulicy Wierzeje w kierunku Cytrynowej nie zachował szczególnej ostrożności i potrącił przechodzącą przez jezdnię 82-letnią piotrkowiankę.
Wierzeje - osiedle z przyszłością czy sypialnia Piotrkowa?
Chodników tyle co kot napłakał. Ścieżek rowerowych nie ma w ogóle. Świetlicy brak, więc Rada Osiedla spotyka się w kościele. Również do kościoła mieszkańcy chodzą głosować, bo gdzie indziej zorganizować lokal wyborczy? - Po wszystko jeździmy „do miasta”, chociaż jesteśmy przecież jego częścią – mówią mieszkańcy osiedla. Dlaczego Wierzeje są sypialnią Piotrkowa?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat