Artykuły do tagu: Wierzeje

Sporo inwestycji drogowych szykuje się w najbliższym czasie na Wierzejach w Piotrkowie. Najpilniejszą z nich jest modernizacja ulicy Dalekej, która po zakończeniu prac przebiegać będzie nowym śladem.
Jest boisko, jest gdzie wypić
Butelki, śmieci, stare buty, pomazane wiaty, zniszczone krzesełka - tak wygląda boisko przy ul. Zawiłej na Wierzejach w Piotrkowie.
Spada przestępczość w do niedawna uznawanej za jedną z najbardziej niebezpiecznych dzielnic Piotrkowa. To z pewnością spora zasługa programu „Widzę - Reaguję”.
Piotrków: Uwaga, most uszkodzony!
Bariera mostu na Wierzejce jest uszkodzona. To efekt kolizji, do której doszło w tym miejscu kilka dni temu.
Piotrków: Jak zniszczyć boisko
To, co dyrektor piotrkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zobaczył na piotrkowskich Wierzejach, przysparza o ból głowy. Doszczętnie zdewastowane szatnie, powyrywane deski klozetowe i zniszczone bramki – to aktualny stan boiska wielofunkcyjnego przy ul. Zawiłej.
Ze ścieżki biegowej niewiele już zostało
Na adres kontatk@epiotrkow.pl otrzymaliśmy sygnał o zdewastowanej ścieżce biegowej na piotrkowskich Wierzejach.
Wierzeje: Wodny problem przez cały rok
- Najgorzej jest w okresie jesienno-zimowym. Ale zdarza się, że i latem przy wysokiej temperaturze, woda przed moim domem utrzymuje się przez kilkanaście dni – mówi mieszkanka Wierzei w Piotrkowie.
54-letni mężczyzna podczas sprzeczki ze swoim 38-letnim znajomym wyjął nóż i dwukrotnie ugodził go w plecy. Napastnik uciekł z miejsca zdarzenia, a poszkodowanego przewieziono do szpitala. Do tego zdarzenia doszło w biały dzień, ok godziny 14.00 na osiedlu Wierzeje.
Do groźnego wybuchu pieca doszło wczoraj po południu w jednym z domów na Osiedlu Wierzeje w Piotrkowie. Huk był ogromny, a zniszczeniu uległ cały ganek i garaż.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat