Artykuły do tagu: Wierzeje

Osiedle Wierzeje. Błoto i dziury naprzeciw kościoła
Śnieg stopniał, deszcz popadał, na ulicy Rusałki w Piotrkowie mieszkańcy znów toną w błocie. Co prawda Zarząd Dróg obiecał załatać dziury, efektu jednak nie widać.
Osiedle Wierzeje potrzebuje żłobka?
Czy na osiedlu Wierzeje w Piotrkowie potrzebny jest żłobek? Radna Krystyna Czechowska twierdzi, że tak, w związku z tym podczas środowej sesji Rady Miasta zwróciła się do władz Piotrkowa o zabezpieczenie w budżecie miasta na 2016 rok środków na budowę takiego obiektu.
Będzie problem z wymijaniem na ul. Dalekiej?
Czy zdołają wyminąć się autobus MZK i jakikolwiek inny samochód na zakręcie modernizowanej właśnie ulicy Dalekiej w Piotrkowie? - z takim pytaniem zwróciła się do Strefy FM mieszkanka tej części miasta, a chodzi o os. Wierzeje.
Na Wierzejach budują nową pętlę
Od poniedziałku trwają prace na pętli autobusowej przy ul. Wierzejskiej.
Będzie modernizacja pętli na Wierzejach
Dobra wiadomość dla mieszkańców osiedla Wierzeje. Projekt złożony w ramach budżetu obywatelskiego, dotyczący modernizacji pętli autobusowej, zostanie zrealizowany.
Mieszkańcy, wyręczcie urzędników!
Na kilku ulicach osiedla Wierzeje w Piotrkowie przydałyby się progi zwalniające – tak uważają tamtejsi mieszkańcy, dlatego wniosek w tej sprawie skierowali do urzędników. W imieniu mieszkańców sprawę progów podczas ostatniej sesji Rady Miasta poruszył radny z tej części miasta.
Ledowe lampy na osiedlu Wierzeje
34 ośmiometrowe słupy oświetleniowe o mocy 78 watów stanęły na kilku ulicach osiedla Wierzeje w Piotrkowie. Ledy rozbłysły nie tylko na ulicy Bosmańskiej, ale także na ulicy Sasanek oraz wjazdach w uliczki sąsiadujące z ulicą Bosmańską.
Umierała na oczach mieszkańców
Chore i błąkające się zwierzę przez kilkanaście godzin czekało na pomoc. Ostatecznie zostało uśpione. Zwłoki zwierzęcia zostaną przebadane przez lekarzy weterynarii. W przypadku wykrycia wścieklizny okoliczni mieszkańcy zostaną o tym bezzwłocznie powiadomieni.
Rada Osiedla Wierzeje zaprasza na festyn
Rada Osiedla Wierzeje zaprasza do udziału w programie Edukacji Ekologicznej. Już 14 września festyn "Dzień pieczonego ziemniaka - Jesienne barwy natury".
Sporo inwestycji drogowych szykuje się w najbliższym czasie na Wierzejach w Piotrkowie. Najpilniejszą z nich jest modernizacja ulicy Dalekej, która po zakończeniu prac przebiegać będzie nowym śladem.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat