Artykuły do tagu: Strefa

Jeżeli kandydatem do tytułu Piotra nie musi być ktoś znany z pierwszych stron gazet, ważny polityk czy osoba publiczna, to takim kimś w pierwszej kolejności na tej liście jest Zenon Bartczak. Osobowość Roku 2010, ale także osobowość wielu poprzednich lat.
Do 20 września można było zgłaszać kandydatów do plebiscytu PIOTR 2010.

Piotry 2010 tuż tuż... Zbliża się kolejny, 13. już plebiscyt na największą osobowość roku, na który zapraszają jak zwykle Radio Strefa FM i "Tydzień Trybunalski. "Piotr 2010" – to tytuł, który przyznany zostanie najbardziej ciekawemu, otwartemu na innych ludzi, oddanemu naszej społeczności piotrkowianinowi (z urodzenia lub z wyboru).
Już 13. raz Radio Strefa FM oraz "Tydzień Trybunalski" zapraszają do udziału w plebiscycie na piotrkowską osobowość roku.
SZOSA PIOTRKOWSKA 1939 - to nazwa widowiska historycznego, które ma odbyć się we wrześniu 2011. Do organizacji imprezy Strefa FM zaprosiła Bogusława Wołoszańskiego, który był gościem programu „O tym się mówi”.
Piotrków: Dinozaury w Focus Mall
Scelidozaur, Dimetodon, czy Stegozaur, to tylko niektóre z makiet dinozaurów, które można podziwiać w galerii handlowej Focus Mall.
Znakowany – niekradziony – akcja w Focus Mall
Specjalnym oznakowaniem wykonanym przez Straż Miejską od kilku dni mogą cieszyć mieszkańcy Piotrkowa, którzy postanowili ochronić swoje rowery przed kradzieżą.
Stan miasta jest zły i stąd pomysł na billboardy, które wzbudziły spore zainteresowanie w mieście - podkreśla wiceprzewodniczący stowarzyszenia ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ Witold Maćkowiak, gość programu O TYM SIĘ MÓWI w Strefie FM.
Padł pierwszy rekord Guinnessa w Piotrkowie
Już ok. 15.40 padł rekord Guinnessa w Piotrkowie. Janusz Chomontek odbił piłkę 24 tysiące 286 razy i ...zakończył.
Chomontek już przygotowuje się do bicia rekordu
Kwadrat 5 na 5 metrów, a w nim Janusz Chomontek i piłka. Słynny polski żongler chce pobić swój 20-ty rekord GUINNESSA na terenie Galerii Focus Mall w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat