Artykuły do tagu: Strefa

Stan miasta jest zły i stąd pomysł na billboardy, które wzbudziły spore zainteresowanie w mieście - podkreśla wiceprzewodniczący stowarzyszenia ROZWÓJ I GOSPODARNOŚĆ Witold Maćkowiak, gość programu O TYM SIĘ MÓWI w Strefie FM.
Padł pierwszy rekord Guinnessa w Piotrkowie
Już ok. 15.40 padł rekord Guinnessa w Piotrkowie. Janusz Chomontek odbił piłkę 24 tysiące 286 razy i ...zakończył.
Chomontek już przygotowuje się do bicia rekordu
Kwadrat 5 na 5 metrów, a w nim Janusz Chomontek i piłka. Słynny polski żongler chce pobić swój 20-ty rekord GUINNESSA na terenie Galerii Focus Mall w Piotrkowie.
Bicie rekordu z Chomontkiem, Strefą FM i Focus Mall
Już w sobotę, 12 czerwca na terenie galerii handlowo-rozrywkowej Focus Mall na specjalne zaproszenie Radia Strefa FM Piotrków...
Bicie rekordu z Chomontkiem, Strefą FM i Focus Mall
Już w sobotę, 12 czerwca na terenie galerii handlowo-rozrywkowej Focus Mall na specjalne zaproszenie Radia Strefa FM Piotrków Janusz Chomontek, żongler piłkarski, kilkunastokrotny rekordzista „Księgi Rekordów Guinnessa” w podbijaniu różnych rodzajów piłek spróbuje pobić kolejny rekord.
Konkurs Strefy FM i NBP: Banknoty z Chopinem
Już od poniedziałku, 15 marca, na antenie Radia Strefa FM Piotrków, rusza druga odsłona konkursu, w którym nagrody funduje Narodowy Bank Polski. Tym razem na słuchaczy radia, zwłaszcza kolekcjonerów numizmatów, czeka prawdziwa gratka.
13 lutego 2010 o 21:00 w Hotelu Agat rozstrzygnięto X Plebiscyt Strefy FM i „Tygodnia Trybunalskiego” na Najlepszego Sportowca i Trenera Roku Ziemi Piotrkowskiej. Poniżej prezentujemy jego wyniki.
Łopata wygrana w konkursie fotograficznym na najlepiej odśnieżoną posesję zorganizowanym przez program Magiel Strefy FM i portal epiotrkow.pl trafiła nie do laureata...a do piotrkowskiego schroniska.
Wielkimi krokami zbliża się rozstrzygnięcie X Plebiscytu Na Sportowca i Trenera Roku Ziemi Piotrkowskiej. Organizatorami plebiscytu, jak co roku, są redakcje Strefy FM Piotrków i Tygodnia Trybunalskiego.
<b>Strefa FM i NBP zapraszają na konkurs</b>
Już w najbliższy poniedziałek, 15 lutego, na antenie Radia Strefa FM Piotrków rozpocznie się konkurs, którego sponsorem jest Narodowy Bank Polski, i w którym pula nagród wynosi 2 tysiące zł.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat