Artykuły do tagu: Strefa

Piotrków: Nowa koalicja w Radzie Miasta
Proprezydencki klub Razem dla Piotrkowa podpisał porozumienie o współpracy z Prawem i Sprawiedliwością - o czym poinformował w programie Strefy FM „O tym się mówi” - prezydent Krzysztof Chojniak.
Piotrków: Za parkowanie zapłacimy więcej?
Niewykluczone, że zapłacimy więcej za postój w Strefie Płatnego Parkowania. Piotrkowscy radni otrzymali projekt zmiany stawek.
Trybunały Kabaretowe już 13 października
Przesłanie prezentacji konkursowych na 2011 rok brzmi: "NIE CHCEM, ALE MUSZEM" - POŚRÓD WIELU SPORÓW TAKŻE I KABARET ZMUSZA DO... WYBORÓW.
O służbie zdrowia, finansach i... - zobacz debatę
Jak uzdrowić służbę zdrowia - to jeden z tematów, poruszonych na wczorajszej debacie przedwyborczej z kandydatami do Sejmu.
Piotrków: Już w środę debata przedwyborcza
Debata przedwyborcza z udziałem kandydatów do Sejmu już jutro.
Strefa (bez)płatnego parkowania
W związku z remontem kolejnego odcinka ul. Słowackiego zamknięto dla ruchu jej odcinek od ul. Sienkiewicza do przejazdu kolejowego wraz ze skrzyżowaniem z ul. Polskiej Organizacji Wojskowej.
Trwa 12. Wędrowny Festiwal Filharmonii Łódzkiej - Kolory Polski.
Setki rąk malowały płot w schronisku
Akcja “...pomaluj mój świat” w piotrkowskim schronisku zakończona. Przedszkolaki, wychowankowie podstawówek oraz wszyscy chętni wspólną artystyczną pracą pomalowali szarą płaszczyznę płotu.
Schronisko: Już w czwartek pomalują płot
„... pomaluj mój świat” w piotrkowskim schronisku. Już 16 czerwca w czwartek dzieci z rodzicami, grupy przedszkolne, plastycy - słowem każdy - będzie mógł upiększyć płot okalający schronisko dla zwierząt.
Pomalują ogrodzenie w piotrkowskim schronisku
16 czerwca w piotrkowskim schronisku odbędzie się wielkie malowanie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat