Artykuły do tagu: Strefa

Piotrków. Ruszyła Strefa Zrzutu
Ruszyła Strefa Zrzutu nad Piotrkowem Trybunalskim. Kilkudziesięciu pasjonatów skoków ze spadochronem oraz akrobacji w powietrzu zjechało z całej Polski na płytę lotniska Aeroklubu Piotrkowskiego, żeby … poskakać.
<b>Wielkanocne śniadanie w Strefie FM</b>
Tradycją stały się świąteczne śniadania w radiu Strefa FM. Tym razem w Wielką Sobotę gościem rozgłośni byli przedstawiciele samorządu a także komendant miejski policji. Nie zabrakło smacznych wielkanocnych potraw. Goście mieli też do wykonania pewne zadanie.
Piotrków: Dzień dawcy szpiku w UJK
“Dzień dawcy szpiku - wspólnie przeciw białaczce” - to akcja, którą zorganizowali studenci filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie.
Dzień Dawcy Szpiku w Piotrkowie
6 kwietnia w Filii Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim, Fundacja DKMS Polska z inicjatywy Pani Jolanty Jarockiej Piesik, pracownika naukowego UJK przeprowadzi „Dzień Dawcy Szpiku”.
Konkurs NBP i Strefy FM – wygraj nagrody
Narodowy Bank Polski oraz Radio Strefa FM Piotrków już po raz kolejny zapraszają do udziału w atrakcyjnym konkursie.
Beata Skura najlepszym sportowcem 2010 roku
W sobotni wieczór poznaliśmy wyniki XI Plebiscytu na Najlepszego Sportowca i Trenera Roku Ziemi Piotrkowskiej organizowanego przez Strefę FM, Tydzień Trybunalski oraz portal epiotrkow.pl.
Jeszcze w starym roku napłynęły do nas pierwsze kupony. Dziękujemy i czekamy na jeszcze. Z pewnością prawdziwa lawina kuponów dopiero przed nami.
Spotkanie wigilijne w Strefie FM

Nie kolacje, a śniadanie wigilijne spożywali dziś goście świątecznego wydania programu Magiel. Nie zabrakło smacznych potraw przygotowywanych przez Kubę Wolskiego z restauracji Altamira.
Chcesz wygrać? Słuchaj uważnie Radia Strefa FM.
Prawdopodobnie PSL - SLD i Przymierze Samorządowe stworzą nową koalicję w powiecie piotrkowskim.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat