Artykuły do tagu: Strefa

Spotkanie wigilijne w Strefie FM

Nie kolacje, a śniadanie wigilijne spożywali dziś goście świątecznego wydania programu Magiel. Nie zabrakło smacznych potraw przygotowywanych przez Kubę Wolskiego z restauracji Altamira.
Chcesz wygrać? Słuchaj uważnie Radia Strefa FM.
Prawdopodobnie PSL - SLD i Przymierze Samorządowe stworzą nową koalicję w powiecie piotrkowskim.
Jeżeli kandydatem do tytułu Piotra nie musi być ktoś znany z pierwszych stron gazet, ważny polityk czy osoba publiczna, to takim kimś w pierwszej kolejności na tej liście jest Zenon Bartczak. Osobowość Roku 2010, ale także osobowość wielu poprzednich lat.
Do 20 września można było zgłaszać kandydatów do plebiscytu PIOTR 2010.

Piotry 2010 tuż tuż... Zbliża się kolejny, 13. już plebiscyt na największą osobowość roku, na który zapraszają jak zwykle Radio Strefa FM i "Tydzień Trybunalski. "Piotr 2010" – to tytuł, który przyznany zostanie najbardziej ciekawemu, otwartemu na innych ludzi, oddanemu naszej społeczności piotrkowianinowi (z urodzenia lub z wyboru).
Już 13. raz Radio Strefa FM oraz "Tydzień Trybunalski" zapraszają do udziału w plebiscycie na piotrkowską osobowość roku.
SZOSA PIOTRKOWSKA 1939 - to nazwa widowiska historycznego, które ma odbyć się we wrześniu 2011. Do organizacji imprezy Strefa FM zaprosiła Bogusława Wołoszańskiego, który był gościem programu „O tym się mówi”.
Piotrków: Dinozaury w Focus Mall
Scelidozaur, Dimetodon, czy Stegozaur, to tylko niektóre z makiet dinozaurów, które można podziwiać w galerii handlowej Focus Mall.
Znakowany – niekradziony – akcja w Focus Mall
Specjalnym oznakowaniem wykonanym przez Straż Miejską od kilku dni mogą cieszyć mieszkańcy Piotrkowa, którzy postanowili ochronić swoje rowery przed kradzieżą.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat