Artykuły do tagu: Strefa

K. Chojniak:
O bieżących wydarzeniach i planach związanych z prowadzonymi inwestycjami z prezydentem Piotrkowa Krzysztofem Chojniakiem rozmawiała Beata Hołubowicz-Stachaczyk.
Piotrków: Parking i „parking”?
Ulica Narutowicza w pobliżu amfiteatru. Dwa parkingi, które przedziela droga. Jeden znajduje się w Strefie Płatnego Parkowania, drugi dokładnie po przeciwnej stronie - darmowy. I to widać, po liczbie miejsc: przy amfiteatrze nie ma gdzie palca włożyć, naprzeciwko za to zaparkujemy bez problemu. Tyle, że tu trzeba będzie wysupłać 1,5 zł lub więcej (w zależności od czasu parkowania).
Gość Strefy FM: Michał Bąkiewicz
Piotrkowianin Michał Bąkiewicz o kolejne dwa lata przedłużył kontrakt ze Skrą Bełchatów. Utytułowany siatkarz był gościem Marcina Cecotki w programie O TYM SIĘ MÓWI.
Piotrków. Ruszyła Strefa Zrzutu
Ruszyła Strefa Zrzutu nad Piotrkowem Trybunalskim. Kilkudziesięciu pasjonatów skoków ze spadochronem oraz akrobacji w powietrzu zjechało z całej Polski na płytę lotniska Aeroklubu Piotrkowskiego, żeby … poskakać.
<b>Wielkanocne śniadanie w Strefie FM</b>
Tradycją stały się świąteczne śniadania w radiu Strefa FM. Tym razem w Wielką Sobotę gościem rozgłośni byli przedstawiciele samorządu a także komendant miejski policji. Nie zabrakło smacznych wielkanocnych potraw. Goście mieli też do wykonania pewne zadanie.
Piotrków: Dzień dawcy szpiku w UJK
“Dzień dawcy szpiku - wspólnie przeciw białaczce” - to akcja, którą zorganizowali studenci filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie.
Dzień Dawcy Szpiku w Piotrkowie
6 kwietnia w Filii Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim, Fundacja DKMS Polska z inicjatywy Pani Jolanty Jarockiej Piesik, pracownika naukowego UJK przeprowadzi „Dzień Dawcy Szpiku”.
Konkurs NBP i Strefy FM – wygraj nagrody
Narodowy Bank Polski oraz Radio Strefa FM Piotrków już po raz kolejny zapraszają do udziału w atrakcyjnym konkursie.
Beata Skura najlepszym sportowcem 2010 roku
W sobotni wieczór poznaliśmy wyniki XI Plebiscytu na Najlepszego Sportowca i Trenera Roku Ziemi Piotrkowskiej organizowanego przez Strefę FM, Tydzień Trybunalski oraz portal epiotrkow.pl.
Jeszcze w starym roku napłynęły do nas pierwsze kupony. Dziękujemy i czekamy na jeszcze. Z pewnością prawdziwa lawina kuponów dopiero przed nami.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat