Artykuły do tagu: Sienkiewicz

W Woli Krzysztoporskiej też czytali Sienkiewicza
Czytał wójt i pracownicy naukowi Uniwersytetu. Współpraca Gminnej Biblioteki Publicznej w Woli Krzysztoporskiej i Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego im. Wincentego Witosa w Bujnach zaowocowała wspólną akcją Narodowego Czytania.
Poczytają „Quo vadis” na Placu Jagiełły
Gmina Wolbórz włączyła się do ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie. W sobotę 3 września o godzinie 10.00 na skwerze przy Placu Jagiełły w Wolborzu zebrani wysłuchają fragmentu „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza.
Trwa remont ul. Sienkiewicza
Ruszył remont ul. Sienkiewicza na odcinku od ul. Słowackiego do ul. Narutowicza. W minioną środę ulica została zamknięta dla ruchu. W najbliższych miesiącach kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.
Uwaga kierowcy! Zamykają ul. Sienkiewicza
Od środy ulica Sienkiewicza na odcinku od Słowackiego do Kopernika będzie zamknięta. Rusza remont. Apelujemy o ostrożną jazdę w tej części Piotrkowa.
08.05.2016 09:11
Kto zgubił pistolet?
Klucze, telefon komórkowy, iPhone, iPod i... pistolet. Takie przedmioty trafiają do Biura Rzeczy Znalezionych w Piotrkowie.
Samorządowcy czytali uczniom z Bujen
W Zespole Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Bujnach odbyła się w piątek audycja radiowęzłowa podczas, której zaproszeni goście zaprezentowali swoje fascynacje literackie.
Wyciek gazu przy Sienkiewicza w Piotrkowie
Trzy zastępy strażaków brały udział w akcji przy ul. Sienkiewicza w Piotrkowie, gdzie doszło (w środę przed południem) do wycieku gazu.
14-latka potrącona na przejściu dla pieszych
33-letni kierowca volkswagena transportera, jadąc aleją Piłsudskiego od strony ul. Sulejowskiej, potrącił przechodzącą przez wyznaczone przejście dla pieszych 14-letnią piotrkowiankę.
Planują przebudowę ul. Sienkiewicza
Jest już gotowy projekt przebudowy ul. Sienkiewicza. Realizacja inwestycji przewidywana jest w dwóch etapach.
Rowerzysta został ranny
Na skrzyżowaniu al. Piłsudskiego i ul. Sienkiewicza, koło hali, doszło do wypadku.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat