Artykuły do tagu: Sienkiewicz

Krystyny Sienkiewicz - „Śmiechoterapia” w piotrkowskim MOK-u
Recital wystawiony będzie 16 lutego o 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. Słowackiego 13. Bilety w cenie: 35zł, 45zł i 50zł do nabycia w kawiarni MOK - u, Al. 3 Maja 12, tel.: 662 793 744.
W końcu przystosują urząd dla niepełnosprawnych
Budynek byłego Urzędu Wojewódzkiego w Piotrkowie wreszcie zostanie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Niepełnosprawni nie mogą wejść do urzędu
Do redakcji „Tygodnia Trybunalskiego” trafił list zaniepokojonego piotrkowianina, który zgłasza problem braku dostępu do jednego z piotrkowskich urzędów.
Kłótnia przerodziła się w bójkę, a ta zakończyła się złamaniem ręki jednego z uczestników bijatyki i uszkodzeniem samochodu przypadkowej osoby.
Jeszcze nie powstała, a już wzbudza wiele kontrowersji. I nie chodzi tutaj o jej wygórowaną, zdaniem wielu, cenę. Przy ulicy Sienkiewicza w Piotrkowie rozpoczęła się budowa sali gimnastycznej. Problem polega na tym, że stanąć ma ona podobno na studni, gdzie mogą znajdować się szczątki pomordowanych przez bezpiekę żołnierzy AK i innych organizacji niepodległościowych.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat