Artykuły do tagu: RadaMiejska

Wolbórz uchwalił budżet na 2019 r.
Radni Wolborza jednogłośnie przyjęli budżet na rok 2019. Na inwestycje zaplanowano ponad 17,5 mln zł. tj. 39% całego budżetu.
Sulejów: Inauguracja obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości
Uroczystą sesją Rady Miejskiej zainaugurowane zostaną w Sulejowie obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.
Radni uchwalili budżet na rok 2018
Budżet Wolborza na rok 2018 będzie rekordowo wysoki. Wydatki wyniosą blisko 47 mln zł, z tego prawie 17 mln zł przeznaczone zostanie na inwestycje - 38% całego budżetu.
Jest nowy Honorowy Obywatel Piotrkowa
Stanisław Marcin Gąsior, długoletni Dyrektor Muzeum w Piotrkowie dołączy do zaszczytnego grona Honorowych Obywateli Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.
Pracownicy zadowoleni a dyrektor odchodzi
Krzysztof Stębelski przestanie być dyrektorem Miejskiego Zakładu Komunalnego w Sulejowie - dowiedziało się Radio Strefa FM. Oponenci zarzucają szefowi MZK doprowadzenie do znacznego zadłużenia firmy.
Nowy radny w gminie Sulejów
Mieszkańcy Uszczyna i Poniatowa wybrali nowego radnego. W wyborach uzupełniających do Rady Miejskiej w Sulejowie zwyciężył Paweł Wąs.
29.04.2016 08:40
Radni dostali tablety
Radni z Wolborza dostali tablety – chodzi o szybsze komunikowanie się z mieszkańcami, ale również o ochronę środowiska.
Nadzwyczajnie w Wolborzu. Szkołę przejmuje stowarzyszenie
Wszystko wskazuje na to, że od września Szkołą Podstawową w Proszeniu będzie zarządzać stowarzyszenie powołane przez rodziców. Podmiot został już zarejestrowany w KRS-ie, a w piątek podczas nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej w Wolborzu radni mają podjąć uchwałę dotyczącą przekazania placówki.
Radni spotkali się w trybie nadzwyczajnym
W poniedziałek w Urzędzie Miejskim w Sulejowie odbyła się nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej. Co było powodem ponadprogramowego spotkania radnych?
W Sulejowie będą wybory
Zygmunt Milerowski zrezygnował z funkcji radnego Sulejowa. Swoją decyzję uzasadnił względami zdrowotnymi.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat