Artykuły do tagu: RadaMiejska

Wolbórz. Jakie inwestycje w 2016 roku?
Na ostatniej w starym roku sesji Rady Miejskiej w Wolborzu uchwalony został budżet na 2016 rok. Dochody gminy ustalono na poziomie ponad 25 mln zł.
Uchwała w sprawie pensji burmistrza Sulejowa niezgodna z prawem
Służby prawne wojewody łódzkiego orzekły, że uchwała Rady Miejskiej w Sulejowie w sprawie obniżenia wynagrodzenia burmistrza jest niezgodna z prawem.
„Nie zawiedziemy!” Posłowie na sesji w Sulejowie
Nowo wybrani posłowie Prawa i Sprawiedliwości Robert Telus i Grzegorz Wojciechowski uczestniczyli w piątek w sesji Rady Miejskiej w Sulejowie. Obaj zapewniali władze gminy, że nie zawiodą pokładanych w nich nadziei.

Uchwała w sprawie pensji burmistrza niezgodna z prawem?
Służby prawne wojewody zakwestionowały uchwałę Rady Miejskiej w Sulejowie o obniżeniu pensji burmistrza.
Gorąca jesień w Sulejowie
Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Sulejowie było gorąco. Dziewięcioro radnych złożyło projekt uchwały o obniżeniu wynagrodzenia burmistrza, obniżeniu drastycznym, bo o 40%. - Przez 6 godzin wylewano na mnie pomyje, w obecności moich pracowników - mówi burmistrz Ostrowski. - To nie zemsta, to dyscyplinowanie burmistrza - mówi z kolei przewodniczący Rady Miejskiej.
Bronisław Brylski kolejnym laureatem Złotej Wieży Trybunalskiej
Bronisław Brylski – artysta malarz, wiceprzewodniczący Rady Miasta Piotrkowa i wicedyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Piotrkowie został laureatem 40. Złotej Wieży Trybunalskiej.
Budżet Sulejowa uchwalony
W Sulejowie (30 grudnia) podczas V sesji Rady Miejskiej radni przyjęli budżet gminy na 2015 r. Uchwalono również Wieloletnią Prognozę Finansową na lata 2015 - 2019 wraz ze zmianami.
Pensja burmistrza w dół
Podczas ostatniej w 2014 roku sesji nowej Rady Miejskiej w Wolborzu jednogłośnie podjęto uchwałę o ustaleniu wynagrodzenia burmistrza.
Burmistrz Wolborza złożył ślubowanie
W poniedziałek, 8 grudnia odbyło się oficjalne zaprzysiężenie nowego burmistrza Wolborza Andrzeja Jarosa. Inauguracja VII kadencji wolborskiego samorządu rozpoczęła się w kolegiacie wolborskiej mszą świętą w intencji Rady Miejskiej i burmistrza.
Pierwsza sesja w Wolborzu. Szulc przewodniczącym
W poniedziałek, 1 grudnia odbyła się sesja inauguracyjna Rady Miejskiej w Wolborzu. Poprowadził ją radny-senior Tadeusz Gajda.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat