Artykuły do tagu: RadaMiejska

W Sulejowie już po pierwszej sesji
W piątek zwołano w Sulejowie pierwszą sesję Rady Miejskiej.
Będzie zmiana warty w Sulejowie?
Będzie druga tura wyborów na burmistrza Sulejowa. 30 listopada zmierzą się dotychczasowy burmistrz Stanisław Baryła i Wojciech Ostrowski.
Ostatnia sesja Rady Miejskiej w Wolborzu
W ciągu mijającej kadencji (2010 – 2014) odbyło się 49 posiedzeń, podczas których podjęto 374 uchwały - w środę, 5 listopada odbyło się ostatnie posiedzenie Rady Miejskiej w Wolborzu.
W Bełchatowie będą płacić za deszcz
Zarządcy dróg, właściciele wielkich utwardzonych powierzchni (stacji benzynowych czy marketów) - oni zapłacą za to, że... pada deszcz. - Opłata za spadający deszcz? Uchwała jest kuriozalna - stwierdzili radni opozycji.
Zmienił się Statut Miasta. Teraz radny na wypowiedź w danym punkcie podczas sesji będzie miał tylko 2 minuty. Jeżeli będzie chciał zabrać głos drugi raz w tej samej sprawie, będzie musiała wystarczyć mu na to tylko 1 minuta.
Radny Rady Miejskiej w Tomaszowie Mazowieckim Tadeusz Adamus, po rezygnacji z członkostwa w PO wydał oświadczenie, które zaprezentował podczas niedawnej sesji. Dotyczy ono jego wcześniejszych obraźliwych wypowiedzi pod adresem jednej z dziennikarek.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat