Artykuły do tagu: Poezja

Anna Romantowska recytowała w Wolborzu
Koncertem poetycko-muzycznym rozpoczął się w niedzielę czwarty festiwal “Muzyczne korzenie Wolborza. Festiwal w kolegiacie wolborskiej - lato 2011”.
Potrójny sukces młodych poetek
Potrójny sukces członków piotrkowskiego Studenckiego Koła Naukowego Literatów Uniwersytetu Jana Kochanowskiego (filia w Piotrkowie), którzy zdominowali konkurs literacki “Okno na świat”. Organizatorem konkursu była grupa “Centauro” z Łodzi. Nagrodzone poetki to: Agnieszka Dziedzic, Ewelina Migała i Martyna Rokita.
W wyjątkowy sposób święto kobiet uczcili słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Piotrkowie. Koło Literackie UTW zorganizowało wieczór autorski Jolanty Łopusiewicz. Spotkanie z początkującą poetką zatytułowane "...słowem i pędzlem malowane" odbyło się w poniedziałek w galerii "U Panien".
„Emocje zakute w słowa –  Chopin i jego muzyka w poezji
Wczoraj (1 grudnia) w Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piotrkowie odbył się III Powiatowy Turniej Recytatorski „Emocje zakute w słowa – Chopin i jego muzyka w poezji".
Spotkanie z piotrkowską poetką
Jesień to wymarzony czas dla miłośników poezji, zwłaszcza do organizowania spotkań literackich. Jedno z nich odbyło się w Galerii "U Panien", a zorganizowali je członkowie Koła Literackiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat