Artykuły do tagu: Poezja

Zakochani są wśród nas?
Ośrodek Edukacji Artystycznej (ul. Słowackiego 13) zaprasza 14 lutego o godz. 18.00 na wieczór poezji na podstawie tekstów Niny Kołek.
„Rubinowa Hortensja” rozstrzygnięta
XLVI Ogólnopolski Konkurs Literacki o „Rubinową Hortensję” rozstrzygnięty. W tegorocznej edycji wzięło udział 164 uczestników z całego kraju. W sobotę (3.12) odbył się koncert finałowych, podczas którego poznaliśmy laureatów.
Łagodny, relaksujący, poetycki – Napiórkowski w studiu Strefy FM
Wokalista, kompozytor, autor tekstów, producent muzyczny, multiinstrumentalista - gościem Strefy FM był w piątek Krzysztof Napiórkowski.
Z historii „Rubinowej Hortensji”
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika ogłasza XLVI Ogólnopolski Konkurs Literacki o „Rubinową Hortensję”.
Krystyna Wieczorek nagrodzona w Warszawie
Pisarka ludowa z gminy Wolbórz Krystyna Wieczorek otrzymała nagrodę specjalną w konkursie literackim „Wieś, w której żyję”.
Spotkanie autorskie z Anną Milewską
Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie zaprasza na spotkanie autorskie z Anną Milewską-Zawadą, które odbędzie się 9 września o godz. 17.00 w Czytelni dla dorosłych MBP, ul. Jerozolimska 29.
Kamiński będzie recytował poezję Wojtyły
Do obejrzenia autorskiego spektaklu Krzysztofa Kamińskiego, który będzie recytował poezję Karola Wojtyły zapraszamy w niedzielę do Sulejowa.
W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Piotrkowie uczniowie szkół ponadgimnazjalnych będą mieli okazję spotkać się z Wojciechem Bonowiczem - poetą, publicystą, dziennikarzem.
W piątek (21 listopada) w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK odbyło się spotkanie literacko-plastyczne pn. "Świat dziecka w malarstwie i poezji".
Pokażą poezję w stylu folk
Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na VII Powiatowy Turniej Recytatorski pn.: "Emocje zakute w słowa – poezja w stylu folk".

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat