Artykuły do tagu: Piotrkowski

COVID-19: Nadal powyżej 30 tys. przypadków
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia, w Polsce jest 31 757 kolejnych chorych na COVID-19. Minionej doby w województwie łódzkim potwierdzono 1694 przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarły 23 osoby, 5 z nich nie posiadało chorób współistniejacych. Mamy też 1438 ozdrowieńców.
COVID-19: Ponad 35 tysięcy zakażonych
Minionej doby w Polsce padł kolejny rekord dotyczący liczby kolejnych zachorowań na COVID-19. - dotyczy 35 143 osób. Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w województwie łódzkim potwierdzono 1872 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Zmarło 31 osób, 5 z nich nie posiadało chorób współistniejacych. Mamy też 1401 ozdrowieńców.
COVID19: Kolejny rekord. Znamy nowe obostrzenia
Liczba zakażeń w Polsce znów jest najwyższa od początku pandemii. Tym razem to 34151 nowych przypadków. Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w województwie łódzkim potwierdzono 2107 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarły 33 osoby, 5 z nich nie posiadało chorób współistniejacych. Mamy też 1097 ozdrowieńców. Przed południem dowiedzieliśmy się też, jakie nowe obostrzenia będą obowiązywać w ciągu najbliższych dwóch tygodni.
Pracowity weekend w Blizinie
Mieszkańcy Blizina ostatni weekend (20 – 21 marca) spędzili bardzo pracowicie. Nie tylko posprzątali swoją okolicę, ale i rozwieźli ulotki o szczepieniach. Wcześniej zebrali pierwsze nakrętki - pomoc dla wymagającego operacji Gabrysia.
Nie żyje wieloletni działacz sportowy Jerzy Szmigulski
W wieku 86 lat zmarł Jerzy Szmigulski. Był on   działaczem piłkarskim przez blisko 50 lat związanym ze Skalnikiem Sulejów.
COVID-19: Rekord zakażeń od początku epidemii. Źle również w Łódzkiem
Niepożądany rekord, dotyczący liczby nowych zakażeń koronawirusem padł w środę (24.03) w Polsce. Mamy 29978 kolejnych zakażonych. Województwo łódzkie znalazło się na siódmym miejscu wśród regionów z największą liczbą nowych chorych. Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia na ziemi łódzkiej potwierdzono 1934 nowe przypadki zakażenia. Zmarły 22 osoby, 4 z nich nie posiadały chorób współistniejacych. Mamy też 540 ozdrowieńców.
COVID-19: Nowe zakażenia w regionie
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w województwie łódzkim potwierdzono 1112 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarły 24 osoby, 2 z nich nie posiadały chorób współistniejacych. Mamy też 897 ozdrowieńców.
COVID-19: O 400 zakażeń więcej niż przed tygodniem
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w województwie łódzkim potwierdzono 862 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Dwie osoby, które posiadały choroby współistniejące, zmarły. Mamy też 1038 ozdrowieńców. Dla porównania w miniony poniedziałek (15 marca) odnotowano 460 przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV-2. W związku z tym, że w weekend wykonywanych jest mniej testów niż od poniedziałku do piątku, również liczba wykrytych zakażeń jest niższa.
Strażnicy leśni ratowali rannego bielika
Nadleśnictwo Piotrków w niedzielę otrzymało zgłoszenie o rannym bieliku na terenie gminy Grabica. Na ratunek poszkodowanemu ptakowi ruszyła Straż Leśna, którą w działaniach wsparli druhowie z OSP Lubanów i OSP Grabica oraz policjanci z lokalnego komisariatu.
COVID-19 - kolejne zakażenia w regionie
Minionej doby w województwie łódzkim potwierdzono 1110 przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 8 osób, 2 z nich nie posiadały chorób współistniejacych. Mamy też 883 ozdrowieńców.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat