Artykuły do tagu: Piotrkowski

COVID-19: Wysoka liczba zgonów w Łódzkiem
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia, w Polsce jest 28 073 kolejnych chorych na COVID-19. Minionej doby w województwie łódzkim potwierdzono 1548 przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 68 osób, 10 z nich nie posiadało chorób współistniejacych. Mamy też 1960 ozdrowieńców.
COVID-19: Niemal równa liczba zakażonych i ozdrowieńców
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w województwie łódzkim potwierdzono 1879 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 30 osób, 6 z nich nie posiadało chorób współistniejacych. Mamy też 1884 ozdrowieńców.
COVID-19: Więcej testów i więcej zakażeń
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w województwie łódzkim potwierdzono 2121 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarły 43 osoby, 12 z nich nie posiadało chorób współistniejacych. Mamy też 1544 ozdrowieńców.
Dodatkowe utrudnienia na A1 w Jeżowie
Jeżeli planujecie dzisiaj podróż A-jedynką między Piotrkowem a Kamieńskiem, to musicie liczyć się z dodatkowymi utrudnieniami w ruchu. W Jeżowie do godziny 13.30 chwilami będzie on wstrzymywany.
Zmarł piotrkowski muzyk Jacek Grynkiewicz
Jacek Grynkiewicz nie żyje. Był znanym piotrkowskim dinozaurem, organizatorem wielu koncertów.
Rządowe fundusze na inwestycje w Piotrkowie i regionie
Ponad 125 milionów trafi do samorządów z województwa łódzkiego w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. To bezzwrotne wsparcie dla samorządów, których przychody zostały uszczuplone przez pandemię koronawirusa. Pieniądze trafią m. in. do Piotrkowa oraz samorządów z powiatu piotrkowskiego.
COVID-19: Więcej nowych ozdrowieńców niż zakażonych
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w województwie łódzkim potwierdzono 1290 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 25 osób, 4 z nich nie posiadały chorób współistniejacych. Mamy też 1477 ozdrowieńców.
COVID-19: Więcej zakażeń niż tydzień temu
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w województwie łódzkim potwierdzono 929 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Tym razem nie odnotowano ofiar COVID-19. Mamy też 1400 ozdrowieńców. Dla porównania w miniony poniedziałek (22 marca) odnotowano 862 przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV-2. W związku z tym, że w weekend wykonywanych jest mniej testów niż od poniedziałku do piątku, również liczba wykrytych zakażeń jest niższa.
Dramat zwierząt w Majkowie. Od 10 lat właściciel nie wyrzuca obornika.
W Majkowie ujawniono przypadek rażącego zaniedbania zwierząt. Chodzi o bydło w jednym z tamtejszych gospodarstw rolnych, które od lat żyje zanurzone do połowy kończyn we własnych odchodach. A to tylko jedno z licznych uchybień ujawnionych podczas kontroli. Właściciel gospodarstwa nie zgadza się z zarzutami.
COVID-19: Ponad 29 tysięcy zakażonych
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia, w Polsce jest 29 253 kolejnych chorych na COVID-19. Minionej doby w województwie łódzkim potwierdzono 1580 przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 10 osób, 5 z nich nie posiadało chorób współistniejacych. Mamy też 1194 ozdrowieńców.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat