Artykuły do tagu: Piotrkowski

COVID-19: Więcej ozdrowieńców niż zakażonych
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia, w Polsce jest 24 856 kolejnych chorych na COVID-19. Minionej doby w województwie łódzkim potwierdzono 1671 przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 61 osób, 6 z nich nie posiadało chorób współistniejących. Mamy natomiast 2337 ozdrowieńców.
COVID-19: Rekord zakażeń w Łódzkiem
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w Polsce jest 28 487 kolejnych chorych na COVID-19, zmarło 768 osób. W województwie łódzkim potwierdzono 2139 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarły 52 osoby, 7 z nich nie posiadało chorób współistniejacych. Mamy też 1876 ozdrowieńców.
COVID-19: Duża liczba ofiar śmiertelnych
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w województwie łódzkim potwierdzono 1908 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarły 63 osoby, 4 z nich nie posiadały chorób współistniejacych. Mamy też 1493 ozdrowieńców.
COVID-19: W Polsce prawie 15 tys. nowych zakażeń. Ile w Łódzkiem?
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w województwie łódzkim potwierdzono 1093 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Zmarło 20 osób, 4 z nich nie posiadały chorób współistniejacych. Mamy też 1122 ozdrowieńców.
Pijany ukradł paliwo ze stacji
Piotrkowscy policjanci zatrzymali 23-latka, który chwilę wcześniej ukradł paliwo na jednej ze stacji w gminie Rozprza. Mężczyzna miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem.
COVID-19:Poświąteczny raport
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia, w Polsce jest 8 245 kolejnych chorych na COVID-19. W województwie łódzkim potwierdzono 497 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarły 2 osoby posiadające choroby współistniejace. Mamy też 1618 ozdrowieńców. Podczas świąt zostało wykonanych zdecydowanie mniej testów niż w dni powszednie.
06.04.2021 09:48
Pożar w Moszczenicy
Pożar w budynku byłej masarni przy ulicy Cmentarnej w Moszczenicy. Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 22.
Cztery auta zderzyły się na DK nr 1
Kierowcy, uważajcie na drodze krajowej nr 1. Na wysokości miejscowości Siomki między Piotrkowem Trybunalskim a Kamieńskiem zderzyły się ze sobą trzy samochody osobowe i ciężarówka.
COVID-19: Mniejsze liczby po weekendzie
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia, w Polsce jest 9 902 kolejnych chorych na COVID-19. Minionej doby w województwie łódzkim potwierdzono 837 przypadków zakażenia koronawirusem. Nie odnotowano ofiar śmiertelnych COVID-19. Mamy natomiast 1708 ozdrowieńców. Dla porównania w miniony poniedziałek (29 marca) odnotowano 929 przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w Łódzkiem. W związku z tym, że w weekend wykonywanych jest mniej testów niż od poniedziałku do piątku, również liczba wykrytych zakażeń jest niższa.
Powiat przygotowuje się do masowych szczepień
Dwa nowe punkty szczepień powstaną na terenie powiatu piotrkowskiego. Starostwo zapowiada utworzenie ich w Rozprzy oraz Moszczenicy i nie wyklucza możliwości powstania kolejnych. Nowe punkty są niezbędne w związku z rozpoczęciem masowych szczepień w naszym regionie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat