Artykuły do tagu: Piotrkow

18 minut temu, 13:16
Dziesięciolecie Trzeciaków
Uroczyście, z humorem i co najważniejsze z uśmiechniętą publicznością - tak było podczas spotkania, które odbyło się 14 listopada w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury.
Drogówka też walczy ze smogiem
Piotrkowscy policjanci przyłączyli się do ogólnopolskich działań prewencyjnych pod nazwą „Smog”. Eliminowali z ruchu pojazdy, których stan techniczny mógł wpływać na zwiększoną emisję spalin.
Siedem medali piotrkowskich zawodników
Kolejne udane występy zawodników klubu Copacabana Piotrków Trybunalski. Na odbywających się 3 listopada Mistrzostwach Polski w Brazylijskim Jui Jitsu w Gnieźnie, piotrkowscy reprezentanci wywalczyli 3 medale.
Trwa spór lokatorów bloku przy ul. Sygietyńskiego z piotrkowskim Urzędem Miasta
Chodzi o wykup lokali, w których mieszkają od lat, a które sa zarządzane przez TBS. W środę odbyła się kolejna nadzwyczajna sesja Rady Miasta poświęcona temu tematowi.
Czy w Piotrkowie będzie czyste powietrze?
Na ten temat rozmawiali eksperci w ramach konferencji, która zorganizowana została w środę w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3. Rozmawiano m.in. o zagrożeniu dla zdrowia, jakie wynika z obecności smogu. Przedstawiciele Urzędu Miasta opowiedzieli o działaniach mających na celu jego ograniczenie.
Szymon Hołownia spotkał się z piotrkowską młodzieżą
Spotkanie z Szymonem Hołownią, dziennikarzem, publicystą i autorem kilkunastu książek, odbyło się w środę w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Piotrkowie.
Ostatnia sesja RM w Piotrkowie kadencji 2014-2018
Na ostatniej sesji kadencji 2014-2018 zebrali się w środę piotrkowscy radni.
Filary niepodległości w Ośrodku Działań Artystycznych
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wernisaż wystawy "Filary Niepodległości", który odbędzie się 16 listopada o godz. 13.00 w galerii ODA, ul. Sieradzka 8.
Wieczór autorski Hanny Tazbir w Piotrkowie
Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK w Piotrkowie zorganizował Hannie Tazbir, uczestniczce Klubu Seniora, wieczór autorski. Wydarzenie odbędzie się 22 listopada o godzinie 18.00. Imprezie towarzyszyć będzie występ zespołu wokalnego Senior Ewki.
Sensacyjna wygrana Piotrkowianina!
Po niespodziewanym zwycięstwie Piotrcovii nad wyżej notowaną Pogonią Szczecin koledzy z Piotrkowianina także wznieśli się na wyżyny swoich możliwości i pokonali we wtorek Azoty Puławy 32-31. A przypomnijmy, że rywale to czterokrotny medalista mistrzostw Polski.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat