Artykuły do tagu: POW

Czwartkowy raport wojewody. Ile nowych zakażeń w naszym regionie?
Z czwartkowego raportu służb wojewody wynika, że mamy w Łódzkiem 117 nowych zakażeń koronawirusem. Po 6 przypadków odnotowano w Piotrkowie i powiecie piotrkowskim. Poza tym są 22 nowe zakażenia SARS-CoV-2 w powiecie bełchatowskim i 10 w radomszczańskim.
Nowe zakażenia SARS-CoV-2 w Piotrkowie i powiecie
W województwie łódzkim jest 87 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych - wynika z środowego raportu służb wojewody. Po 5 nowych zakażeń mamy w Piotrkowie i powiecie piotrkowskim, 7 w powiecie bełchatowskim, a 14 w Łodzi.
Skuteczna i bezpieczna sterylizacja pomieszczeń w domu i w pracy
Chcesz zadbać o sterylną czystość w swoim domu, mieszkaniu, miejscu pracy? Nowe urządzenie firmy TECH Sterowniki, czyli sterylizator powietrza SPT-30 zadba o realizację tego zadania. Dzięki wykorzystaniu promieniowaniu UV-C pozwala skutecznie pozbyć się bakterii, wirusów, grzybów oraz innych szkodliwych substancji krążących w powietrzu.
Powiat piotrkowski na 9. miejscu w ogólnopolskim rankingu
Przyznano statuetki w Ogólnopolskim Rankingu Gmin i Powiatów 2019. Dziewiąte miejsce w zestawieniu samorządów do 120 tysięcy mieszkańców zajął powiat piotrkowski. Wyróżnienie i dyplom odebrał starosta piotrkowski Piotr Wojtysiak, który wraz z wicestarostą Dariuszem Magaczem oraz przewodniczącym Rady Powiatu Bernardem Matyszewskim reprezentował nasz powiat podczas XXVI Zgromadzenia Ogólnego Związku Powiatów Polskich w Rawie Mazowieckiej.
COVID-19. Nie żyje 60-latek z powiatu piotrkowskiego
Biuro Prasowe Wojewody Łódzkiego poinformowało o śmierci 60-letniego pacjenta pochodzącego z powiatu piotrkowskiego, który był zakażony koronawirusem. Mężczyzna miał schorzenia współistniejące. W Piotrkowie Trybunalskim odnotowano 3 nowe zakażenia SARS-CoV-2, a na terenie powiatu piotrkowskiego jedno.
Ministerstwo Infrastruktury: S12 po 2026 roku. Starosta piotrkowski apeluje do premiera
- Realizacja robót budowlanych związanych z powstaniem drogi ekspresowej S12 między Piotrkowem a granicą województwa łódzkiego może nastąpić dopiero po roku 2026 - taką informację przekazało nam biuro prasowe Ministerstwa Infrastruktury. Z kolei starosta piotrkowski apeluje do premiera Morawieckiego o konkretne działania w tej sprawie. Rozczarowania nie kryją przedstawiciele stowarzyszenia S12 Natychmiast, którzy czują się oszukani przez posłów okręgu piotrkowskiego i zapowiadają blokadę krajowej "dwunastki".
Marian Kuśmierski zasłużonym dla powiatu
Muzyk, instruktor muzyczny, kapelmistrz, kierownik artystyczny, lider Kasztelanii Swing Band z Rozprzy - Marian Kuśmierski - to tegoroczny laureat tytułu honorowego "Za zasługi dla Powiatu Piotrkowskiego". To zaszczytne wyróżnienie wręczono laureatowi na sesji Rady Powiatu Piotrkowskiego.
Znów sporo zakażeń na ziemi piotrkowskiej
W Piotrkowie odnotowano cztery nowe przypadki zakażeń koronawirusem, a w powiecie piotrkowskim dodatni wynik testu otrzymało osiem osób. Łącznie w województwie łódzkim jest 57 kolejnych zakażeń SARS-CoV-2 potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Kolejnych 6 osób wyzdrowiało.
Czołowe zderzenie na drodze Sulejów - Paradyż
Do czołowego zderzenie dwóch osobówek doszło w niedzielę na drodze krajowej nr 74 w miejscowości Krasik w powiecie opoczyńskim.
Nadal przybywa zakażeń w Piotrkowie i powiecie
Są nowe zakażenia koronawirusem w regionie. W Piotrkowie odnotowano dwa przypadki, a w powiecie piotrkowskim dodatni wynik testu otrzymało sześć osób. Łącznie w województwie łódzkim jest 78 kolejnych zakażeń SARS-CoV-2 potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat