Artykuły do tagu: POW

Poniedziałkowy raport służb wojewody. Ile nowych zakażeń w Łódzkiem?
24 nowe przypadki zakażeń SARS-CoV-2 w Piotrkowie i aż 37 w powiecie piotrkowskim - wynika z poniedziałkowego raportu służb wojewody. W województwie łódzkim jest 679 kolejnych przypadków potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Wciąż bardzo dużo nowych przypadków w powiecie radomszczańskim, w ciągu ostatniej doby aż 64.
Budowa A1. Zmiany dotyczące przejazdów pod trasą
W związku z postępem prac na budowie odc. „A” Tuszyn – Piotrków autostrady A1, przywrócony został przejazd pod budowaną trasą - lokalną drogą Dąbrówka – Mąkoszyn i będzie dostępny dla okolicznych mieszkańców co najmniej przez tydzień.
Od poniedziałku utrudnienia na drodze Piotrków - Jeżów. Zamkną wiadukt w Siomkach
Przez ponad pół roku zamknięty będzie wiadukt w Siomkach. W poniedziałek rusza bowiem przebudowa drogi powiatowej Piotrków - Jeżów. Kierowcy i mieszkańcy aż do czerwca przyszłego roku muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami.
Piątkowy raport o zakażeniach SARS-CoV-2 w Łódzkiem
Służby wojewody przekazały najnowszy raport o liczbie nowych zakażeń wirusem SARS-CoV-2 w Łódzkiem. 19 nowych przypadków odnotowano w Piotrkowie Trybunalskim, 16 w powiecie piotrkowskim. To więcej niż poprzedniej doby. Aż 58 nowych przypadków zarejestrowano w powiecie tomaszowski, 32 w bełchatowskim i 176 w samej Łodzi. W sumie mamy w Łódzkiem 660 nowych zakażeń.
Kolekcjoner może spędzić w więzieniu nawet 8 lat
Policjanci zatrzymali mężczyznę, u którego w mieszkaniu znaleźli znaczną ilość ostrej amunicji i amunicję różnego kalibru z okresu II wojny światowej. 36-latek został zatrzymany. Grozi mu nawet 8 lat więzienia.
Chcą, aby premier spełnił swoją obietnicę. Blokada DK12 w Sulejowie
Kilkadziesiąt osób uczestniczyło w zorganizowanej blokadzie krajowej "dwunastki" w Sulejowie. Mieszkańcy mają dość uciążliwości i czekają na obiecywaną od lat drogę ekspresową S12. Ruch blokowali na tyle skutecznie, że w obu kierunkach tworzyły się potężne korki.
40-letni myśliwy nielegalnie odstrzelił jelenia. Grozi mu nawet 8 lat więzienia
Policjanci z Paradyża zatrzymali mężczyznę, który z broni myśliwskiej nielegalnie upolował jelenia. W trakcie przeszukania posesji mieszkańca gminy Sławno funkcjonariusze znaleźli nielegalną broń i amunicję. 40-latek usłyszał zarzuty. Grozi mu kara nawet do 8 lat więzienia.
Koronawirus. Ile nowych zakażeń w naszym regionie?
W województwie łódzkim jest 406 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Po 11 nowych przypadków mamy w Piotrkowie i powiecie piotrkowskim. 46 nowych zakażeń jest w powiecie bełchatowskim i aż 148 w Łodzi.
W środę będą blokować „dwunastkę”
Przedstawiciele inicjatywy S12 Natychmiast zapowiadają blokadę drogi krajowej nr 12. Jak tłumaczą, chcą wyrazić swoje niezadowolenie z powodu braku realizacji obietnic dotyczących budowy drogi ekspresowej S12, które składali rządzący.
Dużo zakażeń w całym regionie
W Piotrkowie Trybunalskim mamy 23 kolejne zakażenia koronawirusem, a w powiecie piotrkowskim 27. Dużo nowych przypadków jest też w regionie. W powiecie bełchatowskim jest ich 18, a w radomszczańskim 10.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat