Artykuły do tagu: Narkotyki

Dziesięć krzaków konopi indyjskich znaleźli policjanci w mieszkaniu 29-letniego piotrkowianina. Mężczyznę zgubiła dilerka z narkotykami, którą wyrzucił podczas legitymowania przez funkcjonariuszy patrolujących piotrkowską starówkę.
Zlikwidowano nielegalną plantację
Policja zlikwidowała plantację konopi indyjskiej na terenie gminy Wola Krzysztoporska. Plantacja była profesjonalnie przygotowana. Rośliny rosły w specjalnym tunelu o długości 30 metrów i szerokości 10 metrów. Skonfiskowano 225 doniczek z krzakami konopi indyjskich o wysokości ok. jednego metra.
Sceny rodem z filmu sensacyjnego rozegrały się na krajowej dwunastce pomiędzy Poniatowem a Piotrkowem, a później w samym Piotrkowie. Kierowca jadący BMW nie zatrzymał się do policyjnej kontroli i...wtedy zaczął się trwający kilka kilometrów pościg.
Poszukiwania 16-latka doprowadziły policjantów do znalezienia narkotyków. Matka nastolatka zgłosiła się do piotrkowskiej komendy z prośbą o odnalezienie jej syna. Policjanci poza poszukiwanym chłopakiem odnaleźli także amfetaminę, ekstazy, doniczki z konopiami indyjskimi i prawdopodobnie anaboliki.
Piotrkowska policja złapała dilera narkotykowego
Piotrkowscy policjanci z sekcji kryminalnej zatrzymali kolejną osobę związaną ze zorganizowaną grupą przestępczą zajmującą się handlem narkotykami, handlem bronią palną oraz kradzieżami i legalizacją samochodów na terenie województwa łódzkiego i całego kraju.
Piotrków: 17-letni dealer złapany
Kolejny dealer narkotykowy w Piotrkowie trafił za kratki. Do drzwi 17-latka zapukali policjanci i znaleźli w mieszkaniu znaczną ilość narkotyków.
Zatrzymanie lekarki z piotrkowskiego szpitala wojewódzkiego było bezzasadne. Tak uznał dzisiaj Sąd Rejonowy w Piotrkowie, do którego zażalenie na funkcjonariuszy policji złożyła sama zainteresowana.
Łódzcy lekarze walczą z policją
Zachowanie policji było skandaliczne, świadczy nie tylko o arogancji, ale i o nieznajomości prawa - tak ostrych słów wobec funkcjonariuszy z komendy w Piotrkowie używa w oficjalnym piśmie Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi. W ten sposób OIL bierze w obronę lekarkę ze szpitala w Piotrkowie, która niecały miesiąc temu została zatrzymana pod zarzutami nieudzielenia pomocy policjantom i utrudniania postępowania karnego.
Nawet pięć lat za kratkami może spędzić lekarka, która nie udzieliła pomocy funkcjonariuszom policji poturbowanym przez mężczyznę, u którego istniało prawdopodobieństwo, że może być zakażony wirusem HIV. Wszystko zaczęło się od awantury rodzinnej, do której doszło wczoraj w jednym z mieszkań przy ulicy Sulejowskiej w Piotrkowie.
Coraz więcej piotrkowian sięga po narkotyki
Statystyki nie kłamią. Coraz więcej osób sięga w Piotrkowie po niedozwolone używki. Tylko przez ostatnie trzy lata policja wykryła niemal dwa razy więcej takich przestępstw.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat