Artykuły do tagu: Narkotyki

Piotrkowski sąd tymczasowo aresztował na okres trzech miesięcy 32-letniego mieszkańca Katowic. Zatrzymanej przez stróżów prawa kolejnej już osobie związanej z zorganizowaną grupą przestępczą grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Kilkadziesiąt tabletek amfetaminy znaleźli policjanci u trzech młodych piotrkowian, którzy zainteresowanie funkcjonariuszy wzbudzili swoją nadmierną czujnością.
Nadmierna prędkość była prawdopodobnie przyczyną śmiertelnego wypadku do jakiego doszło dziś rano w gminie Zelów.
Radomszczańscy policjanci zatrzymali 9 osób w wieku 16 - 31 lat, w tym jedną mieszkankę Radomska, sześciu mieszkańców gminy Gomunice oraz dwóch mieszkańców województwa śląskiego.
Funkcjonariusze z Sekcji ds. Nieletnich i Patologii Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie zatrzymali trzech piotrkowian w wieku 35, 19 i 22 lat, u których zabezpieczono łącznie około 16 gramów marihuany. Dwóch z nich odpowie za rozprowadzanie narkotyków.
Zatrzymanie gangstera ściganego listem gończym
Poszukiwany od blisko 3 lat bandyta wpadł w policyjną zasadzkę w powiecie tomaszowskim. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat. Policjanci z Sekcji Kryminalnej Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim od września 2006 roku rozpracowywali jedną ze zorganizowanych grup przestępczych o charakterze zbrojnym. Gang na terenie całego kraju „trudnił się” napadami rabunkowymi, wymuszeniami rozbójniczymi, kradzieżami z włamaniem do samochodów, domów i mieszkań, handlem bronią, porwaniami dla okupów oraz przemytem i handlem narkotyków na dużą skalę.
Realizowane czynności operacyjne dały podstawę do wszczęcia kilku śledztw nadzorowanych przez Prokuraturę Okręgową w Piotrkowie Trybunalskim.
W nocy z 11 na 12 kwietnia na ulicy Sulejowskiej policjanci z sekcji wywiadowczej wylegitymowali dwóch mężczyzn w wieku 19 i 20 lat - mieszkańców powiatu bełchatowskiego i piotrkowskiego. Jak się okazało posiadali oni przy sobie cztery dilerki z amfetaminą o wadze ponad 3 g.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat