Artykuły do tagu: Narkotyki

Na os. Sadowa policjanci zatrzymali do kontroli drogowej opla vectrę. Posiadali informacje, że autem mogą poruszać się osoby mające związek z narkotykami.
Piotrkowscy policjanci z zespołu do walki z przestępczością narkotykową pojechali do mieszkania przy ulicy Łódzkiej w celu sprawdzenia uzyskanej wcześniej informacji dotyczącej uprawy konopi.
Piotrkowianin przemycał narkotyki z Holandii
Zlikwidowany szlak narkotykowy. Wczoraj wieczorem sąd zdecydował o aresztowaniu dwóch mężczyzn. Do ich zatrzymania doszło w środę w Toruniu. Sprawę przeważyło zapewne ponad 12 kilogramów narkotyków, które skonfiskowali policjanci Centralnego Biura Śledczego.
Policjanci z Sulejowa przez ostatnie dni prowadzili czynności w związku z zatrzymaniem 21-letniego mężczyzny w związku z posiadaniem przez niego narkotyków.
G. Sulejów: Zlikwidowano plantację konopi
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi zlikwidowali plantację konopi indyjskich w gminie Sulejów.
W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o zatrzymaniu dwóch dilerów narkotykowych. Jak się okazuje, sprawa ma swój ciąg dalszy.
W ostatnich dniach piotrkowscy policjanci z wydziału kryminalnego pracowali nad sprawą dotyczącą dilerów narkotykowych.
Funkcjonariusze pełniący służbę w rejonie ulic Dmowskiego i Energetyków zauważyli jak do stojącego młodego mężczyzny podjechała w pewnej chwili taksówka, z której wysiadł pasaże
Trafił do więzienia za posiadanie amfetaminy
Najbliższe trzy miesiące 55-latek, u którego znaleziono kilogram amfetaminy spędzi za kratkami. Wczoraj taką decyzje podjął piotrkowski Sąd Rejonowy.
Piotrków: Dilerzy narkotyków w rękach policji
Policjanci uzyskali informacje, że osoby mające związek z narkotykami poruszają się po terenie miasta fiatem punto. Wytypowany pojazd został zatrzymany do kontroli na ul. Wierzeje. Po dokonanych sprawdzeniach mundurowi znaleźli plecak należący do 17-letniego pasażera, w którym znajdował się słoik z prawie dwudziestoma gramami marihuany.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat