Artykuły do tagu: Narkotyki

Czterech młodych mieszkańców powiatu piotrkowskiego zaangażowanych w narkobiznes zatrzymali policjanci.
Radomszczańscy policjanci pojechali do jednego z domów w centrum miasta, gdyż - według informacji - miały znajdować się tam narkotyki. Kryminalni wzięli ze sobą przeszkolonego psa, który - jak informuje Aneta Komorowska z miejscowej KPP - znalazł ukryte torebki z amfetaminą.
Tomaszowska policja zatrzymała 19-latka, który usiłował włamać się do jednego ze sklepów. Sprawca znajdował się pod wpływem amfetaminy.
Cztery foliowe torebki z białym proszkiem znaleźli w sobotnią noc policjanci u 23-latka, bywalca jednej z dyskotek w powiecie piotrkowskim.
Policja zatrzymała wczoraj rano nieletniego chłopaka, który uprawiał konopie indyjskie. Gdy stróże prawa zapukali do drzwi jednej z posesji w Piotrkowie, właściciel był kompletnie zaskoczony ich wizytą.
Piotrków: Lubczyk czy marihuana?
Uprawiali marihuanę, a policjantom chcieli wmówić, że to lubczyk do przyprawiania zupy. W mieszkaniu 46-letniej piotrkowianki i jej 25-letniego syna funkcjonariusze policji znaleźli ponad 13 gramów narkotyków.
Wczoraj wieczorem funkcjonariusze policji zatrzymali 25-letniego mieszkańca Bełchatowa. Miał przy sobie 13 dilerek z amfetaminą.
Za dobre sprawowanie pracował poza Aresztem Śledczym, a teraz pewnie przyjdzie mu odsiadywać dłuższy wyrok. 29-letni osadzony wrócił bowiem z prac interwencyjnych do jednostki penitencjarnej w Piotrkowie z zaszytymi w majtkach narkotykami.
Dziesięć krzaków konopi indyjskich znaleźli policjanci w mieszkaniu 29-letniego piotrkowianina. Mężczyznę zgubiła dilerka z narkotykami, którą wyrzucił podczas legitymowania przez funkcjonariuszy patrolujących piotrkowską starówkę.
Zlikwidowano nielegalną plantację
Policja zlikwidowała plantację konopi indyjskiej na terenie gminy Wola Krzysztoporska. Plantacja była profesjonalnie przygotowana. Rośliny rosły w specjalnym tunelu o długości 30 metrów i szerokości 10 metrów. Skonfiskowano 225 doniczek z krzakami konopi indyjskich o wysokości ok. jednego metra.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat