Artykuły do tagu: Kostromska

Awaria na Kostromskiej – mieszkańcy bez ciepłej wody
Ogromna wyrwa w jezdni na ulicy Kostromskiej w pobliżu Focus Mall - to skutek awarii ciepłowniczej, która nastąpiła w nocy z soboty na niedzielę.
„Dlaczego wycięto te piękne drzewa?”
- Dlaczego wycięto stare drzewa? - pyta mieszkaniec jednego z bloków przy ulicy Kostromskiej 64 w Piotrkowie. Zbulwersowany mężczyzna zadzwonił do redakcji Strefy FM, gdyż nie udało mu się uzyskać odpowiedzi na to pytanie.
Egipskie ciemności na Kostromskiej i Belzackiej
Na fragmentach ulic Kostromskiej i Belzackiej zapanowały... ciemności. Kilka dni temu latarnie zgasły na Belzackiej, wczoraj na Kostromskiej.
Dwa zastępy strażaków musiały rozebrać kawałek elewacji jednego z bloków przy ulicy Kostromskiej w Piotrkowie by dostać się do gniazda os. Owady zagrażały mieszkańcom bloku.
Nie chcą uporządkować zachwaszczonego terenu
- Przy zbiegu ulicy Kostromskiej i Polnej po wschodniej stronie bloku przy ulicy Polnej nr 64 i południowej stronie zespołu garaży znajduje się teren o powierzchni kilkuset metrów kwadratowych należący do miasta, który od wiosny nie jest utrzymywany w należytym stanie sanitarno-porządkowym - informuje naszą redakcję Jan Dziemdziora.
Zmiany na dwóch piotrkowskich skrzyżowaniach
Piotrkowscy drogowcy planują wprowadzenie zmian w działaniu sygnalizacji świetlnej na dwóch skrzyżowaniach z ulicą Wojska Polskiego.
Nie ustąpił pierwszeństwa - oślepiło go słońce
Oślepiające słońce i wymuszenie pierwszeństwa przejazdu przez kierującego mercedesem - to prawdopodobnie przyczyny wypadku, do którego doszło około 12.30 na skrzyżowaniu Sikorskiego - Kostromska w Piotrkowie.
Piotrków: Sprawdź, czy będziesz w nowej parafii!
Dla najnowszej parafii w Piotrkowie to jednio z najważniejszych wydarzeń. Arcybiskup archidiecezji łódzkiej Władysław Ziółek wydał dokument świadczący o obszarze działania parafii. Dokument wchodzi w życie w najbliższą niedzielę.
Mieszkańcy Piotrkowa są zaniepokojeni zaniedbanym terenem u zbiegu ulic Polnej i Kostromskiej.
Polna – Kostromska – rondo potrzebne, czy nie?
Temat minironda na Polnej powraca jak przysłowiowy bumerang. Choć funkcjonuje już od października ubiegłego roku nadal wzbudza spore kontrowersje.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat