Artykuły do tagu: Kostromska

Kostromska/Polna: Potrącił 66-letnią kobietę
Na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ulicy Kostromskiej z Polną w Piotrkowie doszło do potrącenia starszej kobiety.
Wypadek na ul. Kostromskiej. 41-latek w szpitalu
Na ulicy Kostromskiej w Piotrkowie doszło w czwartek po południu do wypadku.
24.08.2015 18:09
Kraksa na Kostromskiej
W poniedziałek tuż przed godz. 16 na skrzyżowaniu ulicy Kostromskiej z Al. Sikorskiego doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.
Pożar w mieszkaniu przy ul. Kostromskiej
We wtorek wieczorem (ok. godz. 18.15) doszło do pożaru w mieszkaniu przy ulicy Kostromskiej 57 w Piotrkowie Trybunalskim.
Groźny wypadek na skrzyżowaniu Al. Sikorskiego i ul. Kostromskiej
W piątek (19 września) przed 10.00 na skrzyżowaniu Al. Sikorskiego i ul. Kostromskiej doszło do zderzenia trzech samochodów. W jednym z nich znajdowało się 1,5-roczne dziecko.
Ciepłej wody nie będzie do czwartku
Piotrkowianie mieszkający przy ulicach Kostromskiej i Łódzkiej do czwartku będą pozbawieni ciepłej wody.
Wypadek na Kostromskiej. 3-miesięczne dziecko w szpitalu
3-miesięczna dziewczynka doznała obrażeń ciała w wyniku wypadku, do którego doszło w piątek (11 lipca) na ulicy Kostromskiej w Piotrkowie.
Dziury na skrzyżowaniu Polnej i Kostromskiej
Na skrzyżowaniu z ruchem okrężnym ulic Polnej i Kostromskiej, w jego zachodniej części znajdują się jak to kiedyś jeden z radnych je nazwał "upierdliwe" dziury - pisze w interpelacji radny Jan Dziemdziora.
Palił się śmietnik przy Kostromskiej
Strażacy gasili śmietnik przy ul. Kostromskiej w Piotrkowie.
Awaria usunięta – dziura jeszcze nie
Dobra wiadomość dla mieszkańców osiedla Słowackiego Północ - ciepła woda wróciła do kranów. Zła wiadomość dla kierowców - na Kostromskiej w okolicach skrzyżowania z Modrzewskiego nadal występują spore utrudnienia w ruchu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat