Artykuły do tagu: Kostromska

Kolizja przy Lidlu. Kierowcy, zachowajcie ostrożność!
Do kolizji drogowej doszło w poniedziałek wieczorem na ulicy Kostromskiej w Piotrkowie.
09.10.2018 09:11
Kostromska przejezdna
W poniedziałek (8 października) oddano do użytku remontowaną ostatnio ul. Kostromską w Piotrkowie. Prace przebiegały na odcinku od ul. Wojska Polskiego do Modrzewskiego.
Będą układać asfalt. Kostromska będzie nieprzejezdna
W najbliższy czwartek i piątek ul. Kostromska w Piotrkowie będzie całkowicie nieprzejezdna na odcinku od ronda przy Polnej do Wojska Polskiego. Drogowcy będą układać ostatnią warstwę asfaltu.
Fragment Kostromskiej będzie zamknięty dla ruchu
Uwaga kierowcy, od dzisiaj przez kilka najbliższych dni zamknięta będzie ul. Kostromska na odcinku od ronda przy Polnej do Wojska Polskiego.
W poniedziałek wezmą się za Kostromską
30 lipca drogowcy rozpoczną pracę na ul. Kostromskiej w Piotrkowie. Zmodernizowany zostanie fragment od Wojska Polskiego do Modrzewskiego.
Kostromska będzie naprawiona
Malutkie rondo na skrzyżowaniu Kostromskiej i Polnej w Piotrkowie, złośliwie nazywane przez niektórych kierowców "krowim plackiem", przejdzie do lamusa i powstanie zdecydowanie większe, a nawierzchnia Kostromskiej zyska nową jakość. Piotrkowski magistrat ogłosił przetarg na wykonanie prac.
Ponad 20 uszkodzonych samochodów
Ponad 20 samochodów uszkodzili nieznani sprawcy, którzy w nocy z piątku na sobotę szaleli na ulicach Piotrkowa Trybunalskiego.
Znowu wypadek na Kostromskiej
Tym razem do wypadku doszło w sobotę około południa. Zderzył się osobowy opel i honda.
Zderzenie na skrzyżowaniu Słowackiego/Kostromska
Na skrzyżowaniu ul. Słowackiego i Kostromskiej w Piotrkowie doszło w niedzielę wieczorem do wypadku drogowego.
Kolizja na skrzyżowaniu ul. Kostromskiej i Sikorskiego
W sobotę (14 listopada) po godzinie 17.00 na skrzyżowaniu ulicy Kostromskiej z Al. Sikorskiego doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Jak poinformował nas uczestnik zdarzenia, nikt nie odniósł obrażeń. Przyczynę kolizji wyjaśnia piotrkowska policja.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat