Artykuły do tagu: Kluki

13.02.2019 12:57
Z kijem na policjanta
Pijany kierowca wjechał swoim audi w płot, porzucił auto i uciekł. Szybko został namierzony przez policjantów, ale kiedy zorientował się, że na ucieczkę nie ma szans, rzucił się z kijem na jednego z funkcjonariuszy.
Wezwał policję dla żartu?
Twierdził, że ktoś ukradł mu piłę motorową i piwo oraz upił szklankę oranżady, więc wezwał policję. 30-letni mieszkaniec gminy Kluki odpowie za nieuzasadnione wezwanie policjantów. Jak się okazało, był pod wpływem alkoholu.
Ścięli ponad 430 krzaków konopi
Ogromną plantację konopi indyjskich policjanci znaleźli w lesie na terenie gminy Kluki. Czarnorynkowa wartość narkotyku, który można byłoby uzyskać z roślin, to około 330 tys. zł.
Staruszka potrzebowała pomocy, zareagował sąsiad
Policja otrzymała informację, że 86-letnia, samotnie mieszkująca mieszkanka Osin w gminie Kluki, prawdopodobnie potrzebuje pomocy. Mundurowych zaalarmował czujny sąsiad, który od pewnego czasu nie mógł dostać się do domu kobiety.
Jak działa odcinkowy pomiar prędkości?
Dwa maszty z urządzeniami rejestrującymi będą przypominać kierowcom o przestrzeganiu przepisów. W Klukach w powiecie bełchatowskim Generalna Inspekcja Transportu Drogowego zamontowała instalację do odcinkowego pomiaru prędkości. Na podstawie czasu przejazdu 1,5-kilometrowego odcinka system sprawdzi, z jaką prędkością jechał kierowca. Jeśli średnia będzie wyższa niż zezwalają przepisy, kierowca otrzyma mandat.
Kierowca volkswagena wjechał do rowu, unikając zderzenia ze zjeżdżającym wprost pod jego samochód pijanym rowerzystą. Zatrzymany przez policjantów 31-latek miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.
Obronił tytuł mistrza świata
Waldemar Stawowczyk, maszer z Osiny koło Kluk obronił tytuł mistrza świata w wyścigach psich zaprzęgów.
Znajdą pokrzywdzonych przez księdza?
Czy ksiądz Dariusz Mordaka - były proboszcz parafii w Klukach molestował nieletnich poniżej 15 roku życia? Sprawdza to właśnie prokuratura. Śledczy aktualnie poszukują ewentualnych pokrzywdzonych.
Nie chcą nowego proboszcza
Parafianie z Kluk nie chcą wpuścić nowego proboszcza na plebanię.
Pijana matka upuściła półtorarocznego syna
Nietrzeźwa matka trojga dzieci upuściła na podłogę kilkunastomiesięcznego syna. Chłopca oraz jego dwie siostry, wymagające konsultacji lekarskich, umieszczono w bełchatowskim szpitalu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat