Artykuły do tagu: Kluki

Kierowca volkswagena wjechał do rowu, unikając zderzenia ze zjeżdżającym wprost pod jego samochód pijanym rowerzystą. Zatrzymany przez policjantów 31-latek miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.
Obronił tytuł mistrza świata
Waldemar Stawowczyk, maszer z Osiny koło Kluk obronił tytuł mistrza świata w wyścigach psich zaprzęgów.
Znajdą pokrzywdzonych przez księdza?
Czy ksiądz Dariusz Mordaka - były proboszcz parafii w Klukach molestował nieletnich poniżej 15 roku życia? Sprawdza to właśnie prokuratura. Śledczy aktualnie poszukują ewentualnych pokrzywdzonych.
Nie chcą nowego proboszcza
Parafianie z Kluk nie chcą wpuścić nowego proboszcza na plebanię.
Pijana matka upuściła półtorarocznego syna
Nietrzeźwa matka trojga dzieci upuściła na podłogę kilkunastomiesięcznego syna. Chłopca oraz jego dwie siostry, wymagające konsultacji lekarskich, umieszczono w bełchatowskim szpitalu.
Pijany kierował samochodem na trzech kołach
Mieszkaniec gminy Kluki stanie przed sądem za jazdę po pijanemu samochodem. W popełnieniu tego przestępstwa nie przeszkodził mu nawet brak opony na lewym przednim kole forda.
12.11.2013 10:07
Drugie życie
500 statuetek powstało z resztek spalonego w zeszłym roku 900-letniego Dębu Cygańskiego
Statuetki ze spalonego dębu
500 statuetek powstało z resztek spalonego w zeszłym roku 900-letniego Dębu Cygańskiego. 6 listopada o godzinie 11.00 w Szkółce Leśnej Borowiny koło Kluk odbędzie się ich prezentacja.
Członkowie Stowarzyszenia Załoga Rowerowa “Zgrzyt” wyhodowali 22 sadzonki z żołędzi “Dębu Cygańskiego”, 900-letniego pomnika przyrody, który spłonął w ubiegłym roku. Dwie z nich przekazano Szczepanowi Chrzęstowi, staroście bełchatowskiemu.
Człowiek spłonął w pożarze
Jedna osoba zginęła w pożarze budynku na terenie gminy Kluki. Policja ustala przyczynę pożaru.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat