Artykuły do tagu: Kluki

Z bronią i w kominiarce napadł na sklepową
Intensywne działania bełchatowskich policjantów doprowadziły do wykrycia i zatrzymania podejrzanego o napad na sklepową i zmuszenie jej groźbą użycia broni do wydania utargu. Przed upływem drugiej doby od dokonania rozboju podejrzany trafił do policyjnego aresztu.
Co dalej z Dębem Cygańskim? Pomnik przyrody spłonął w sierpniu tego roku. Ogień został podłożony. Co się stanie z resztkami drzewa?
Bełchatowianin i dwaj mieszkańcy gminy Bełchatów zostali zatrzymani na gorącym uczynku kradzieży kabla energetycznego. Wszyscy okazali się pracownikami okradanego przez siebie przedsiębiorstwa.
4 tysiące dla tego, kto wskaże sprawcę
Do 4 tysięcy złotych wzrosła nagroda dla osoby, która pomoże w złapaniu podpalacza.
Region: Znowu podpalili Dąb Cygański
Dąb Cygański z okolic Kluk (powiat bełchatowski) znowu ratowali strażacy. Tym razem ktoś podpalił poszycie wokół drzewa. O mały włos nie spłonęło to, co zostało po pierwszym pożarze pomnika przyrody.
Region: Spłonął 900-letni Dąb Cygański
Policjanci z Bełchatowa ustalają przyczynę pożaru Dębu Cygańskiego, kilkusetletniego drzewa, pomnika przyrody, rosnącego na terenie gminy Kluki.
Region: Wykryli nielegalną wytwórnię tytoniu
Policjanci z Bełchatowa i celnicy z Łodzi wykryli nielegalną wytwórnię tytoniu. 38-letni mężczyzna przetwarzał w domu liście tytoniu na gotowy produkt do papierosów. Nielegalną działalność przerwali funkcjonariusze bełchatowskiej policji i łódzcy celnicy.
Bełchatowscy policjanci apelują o kontakt do świadków zdarzenia drogowego na 295 kilometrze krajowej "ósemki"; na wysokości miejscowości Podwódka (gmina Kluki).
Region: Dwaj kierowcy ranni w wypadku
Bełchatowscy policjanci ustalają przyczynę i winnego wypadku drogowego w Borowinach (gmina Kluki) na krajowej „ósemce”, gdzie wczoraj po południu 14.40 zderzyły się ford mondeo z hondą civic.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat