Artykuły do tagu: Kabaret

Trybunały Kabaretowe: Są jeszcze bilety!
Nadal można kupować bilety na tegoroczne Trybunały Kabaretowe. Z naszych informacji wynika, że zostało jeszcze kilka miejsc na koncert kabaretu Hrabi, ale bilety można kupować także na inne koncerty.
Wesprzyj Trybunały Kabaretowe!
Piotrkowskie Trybunały Kabaretowe już za trzy tygodnie. Tymczasem okazuje się, że organizatorzy potrzebują wsparcia, aby sfinansować wszystkie tegoroczne atrakcje.
Kabaret NEO-NÓWKA wystąpi w Piotrkowie
Już 13 kwietnia w piotrkowskiej sali dawnego kina HAWANA wystąpi kabaret Neo-Nówka. Początek o godzinie 20.00. Wstęp 50 zł.
XI Trybunały Kabaretowe za nami
Od czwartku w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie trwała jedenasta edycja Trybunałów Kabaretowych.
Andrzej Poniedzielski – jestem poetą użytkowym
W piątek, 18 października na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim wystąpił Andrzej Poniedzielski.
XI Trybunały Kabaretowe w Piotrkowie
W czwartek (17 października) w Piotrkowie rozpoczęła się XI edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Kabaretowego Trybunały Kabaretowe.
19. Mazurskie Lato Kabaretowe Mulatka szczęśliwie skończyło się dla kabaretu Jesteś. My z Piotrkowa. Zdobyli wyróżnienie i uznanie kolegów ‘po fachu”.
Podłożyli im niezłą świnię
Niezłą, bo srebrną. Piotrkowski kabaret Jesteś.My wrócił właśnie z Przeglądu Kabaretów Studenckich “PIGI”, na którym zdobył drugie miejsce. Nagrodę, czyli “Srebrną Świnię” z drewna, dostali podczas uroczystej gali, która odbyła się w Teatrze im. Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim. W konkursie brało udział sześć kabaretów, wśród nich kabaret z Piotrkowa.
Szopka Trybunalska w Trybunale (Kabaretowym)
Wszelkie tematy związane z wiarą i uczuciami religijnymi zaliczyć należy do grupy spraw, z których żartować nie przystoi.
Dostali nagrodę za „Poetkę”
Przegląd „TESKO”, czyli VII Turkowskie Elitarne Spotkania Kabaretów Oklaskiwanych w Turku (koło Konina) okazał się specjalny dla piotrkowskiej formacji Jesteś.My.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat