Artykuły do tagu: Kabaret

Grupa Rafała Kmity rozśmieszała piotrkowską publiczność
Grupa Rafała Kmity rozbawiła do łez publiczność dziwowiskiem kabaretowym, jakie zaprezentowała w piątkowy wieczór na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie. Jak przystało na kabareciarzy w trakcie występu nie zabrakło lokalnych akcentów, jak i żartów o Piotrkowie. Byli więc i turyści zwiedzający piotrkowskie markety, Bogusław Wołoszański na tropie kosmicznej zagłady i profesor Dreistein, do którego listy pisali mieszkańcy Rozprzy, Wolborza i Tomaszowa Mazowieckiego.
Trybunały Uśmiechu 2017 już za nami
„Wiwat Konstytucja Kabaretowa, czyli 15 lat Trybunałów” to koncert finałowy, który w niedzielę zwieńczył jubileuszową odsłonę Trybunałów Uśmiechu. Od minionego czwartku, przez cztery dni w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie nie brakowało teatru, dobrej muzyki i potężnej dawki humoru.
Kabaret Moralnego Niepokoju w niewyobrażalnie śmiesznym spektaklu
Sala piotrkowskiego MOK-u wypełniona była po brzegi. Publiczności XV Trybunałów Uśmiechu zaprezentował się Kabaret Moralnego Niepokoju w 2-godzinnym spektaklu. Ci, którzy zdecydowali się spędzić piątkowy wieczór z najpopularniejszymi kabareciarzami w kraju… płakali. Oczywiście ze śmiechu.
Trybunały Uśmiechu 2017 rozpoczęte
Spotkaniem autorskim z Krzysztofem Jaślarem rozpoczęły się w czwartek Trybunały Uśmiechu 2017. To już 15. edycja wydarzenia pełnego zarówno teatru, muzyki jak i dobrego humoru.
Trybunały Uśmiechu 2017 już w czwartek
W najbliższy czwartek (19 października) w Piotrkowie rozpoczną się kolejne Trybunały Uśmiechu.
Kilkaset osób wystąpiło podczas finału III „Przystanku 60+” Łódzkiego Domu Kultury
Teatr „Boczny Tor” oraz Kabaret Trzeciaki zostali nagrodzeni podczas III Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dojrzałej „Przystanek 60+”, zorganizowanego przez Łódzki Dom Kultury.
Stand-up teatralny po raz pierwszy w Piotrkowie
Były członek kabaretu Limo, znany z komediowego serialu "Spadkobiercy", aktor i improwizator Wojciech Tremiszewski po raz pierwszy wystąpi w Piotrkowie. Tytuł spotkania jest dość zaskakujący.
Trybunały Uśmiechu – na wielki finał Grupa MoCarta, Barbara Melzer i Zbigniew Zamachowski
W niedzielę, 23 października, w Piotrkowie zakończył się XIV Festiwal Trybunały Uśmiechu. W finałowym koncercie wystąpili: Grupa MoCarta, Zbigniew Zamachowski i Barbara Melzer. Tradycyjnie galę wyreżyserował Krzysztof Jaślar.
Hrabi contra Wyjazdowy Poligon Kabaretowy, czyli trzeci dzień Trybunałów Uśmiechu
Trzeci dzień Trybunałów Uśmiechu należał do kabaretu Hrabi. Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer i Łukasz Pietsch zaprezentowali piotrkowskiej publiczności swój najnowszy program, zatytułowany „Cyrkuśniki”. I po raz kolejny udowodnili, że tytuł ulubieńców trybunałowej widowni należy im się bezsprzecznie. Tego samego dnia o uśmiech piotrkowskiej widowni zabiegali także młodzi adepci sztuki kabaretowej, występując się na scenie w „Wyjazdowym Poligonie Kabaretowym”.
Trybunały Uśmiechu 2016
W czwartek wieczorem w piotrkowskim MOK-u rozpoczynają się kolejne Trybunały Uśmiechu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat