Artykuły do tagu: Kabaret

Dostali nagrodę za „Poetkę”
Przegląd „TESKO”, czyli VII Turkowskie Elitarne Spotkania Kabaretów Oklaskiwanych w Turku (koło Konina) okazał się specjalny dla piotrkowskiej formacji Jesteś.My.
Kabaret Moralnego Niepokoju już w styczniu
Występ na piotrkowskiej Hali Relax 9 stycznia 2013 roku o godzinie 17.00.
Dziesiąte Trybunały przeszły do historii
Dziesiąte Trybunały Kabaretowe to już historia. W ciągu czterech ostatni dni przez piotrkowski MOK przewinęło się w sumie 2 tysiące osób. Również dzisiejszego wieczoru sala była pełna.
Powrót weteranów – Hrabi znów bawi
W sobotni wieczór w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury wystąpił Hrabi - weterani Trybunałów Kabaretowych.
Publiczność znokautowana przez Limo
Dziś drugi dzień Trybunałów Kabaretowych. Przed piotrkowską publicznością zaprezentował się kabaret Limo - laureat Grand Prix Trybunałów z 2005 roku.
Turnau i Sikorowski w pierwszy kabaretowy wieczór
Dziesiąte, jubileuszowe Trybunały Kabaretowe rozpoczęte.
Trwają Trybunały Kabaretowe
Już od 18 października (czwartek) trwają Trybunały Kabaretowe. Tym razem to X, jubileuszowa edycja, która potrwa do niedzieli (21 październik). Zapraszamy! Szczegóły na plakacie.
Najpierw był Tolek Gałązka, kilka lat później Ciotka Apolonia, a teraz, zupełnie niedawno, do tego grona dołączył śpiewak operetkowy Jan Kopara. Są różni, inaczej wyglądają, inaczej są ubrani i mówią do ludzi na różne tematy.
Kabaret pod Wyrwigroszem rozśmieszał do łez
W sobotnie popołudnie tłumy przybyły do piotrkowskiego kina Hawana.
ŚWIERSZCZYCHRZĄSZCZ zwycięzcą Trybunałów
Dziś wieczorem w Miejskim Ośrodku Kultury odbył się koncert Koncert Laureatów, a to oznacza, że IX Trybunały Kabaretowe przeszły do historii.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat