Artykuły do tagu: Belzacka

Rada Osiedla „Belzacka” – w środę wybory
12 lutego (środa) w Szkole Podstawowej nr 12 odbędą się wybory do Rady Osiedla „Belzacka”. Będzie to trzecie podejście do wyboru przedstawicieli tej jednostki pomocniczej gminy.
Katastrofa budowlana w kamienicy przy ul. Belzackiej
Do katastrofy budowlanej doszło w kamienicy przy starej Belzackiej w Piotrkowie. W piątek przed południem runęła część stropu budynku.
Woda jak stała, tak stoi
Po każdej ulewie dzieci mogą zapomnieć o zabawie na karuzeli czy zjeżdżalni, chyba że... założą kalosze. Od dwóch lat teren placu zabaw przy Belzackiej w Piotrkowie czeka na odwodnienie.
Ul. Belzacka w Piotrkowie. Wandal uszkodził siedem samochodów
Siedem aut zaparkowanych przy ul. Belzackiej zostało uszkodzonych w nocy z soboty na niedzielę. Pięciu właścicieli samochodów zgłosiło już sprawę policji.
Kiedy będą otwarte pływalnie w okresie świątecznym?
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie poinformował o dniach i godzinach w jakich otwarte będą obie miejskie pływalnie. Niestety zarówno w pierwszy jak i drugi dzień świąt żadna z nich nie będzie czynna. Podobnie w Nowy Rok.
Basen przy Belzackiej ciągle zajęty?
Sześć torów do pływania, z czego 2 – 3 przeważnie zajęte przez dzieci uczące się pływać, zwłaszcza popołudniami. Ci piotrkowianie, którzy korzystają z krytej pływalni przy ul. Belzackiej w Piotrkowie doskonale znają ten problem.
Monitoring na nic się nie zdaje. Musimy reagować!
Park linowy przy ul. Belzackiej ciągle i wciąż jest dewastowany. Ulubionym zajęciem wandali okazuje się wykręcanie metalowych nakrętek, umieszczanie napisów na poszczególnych elementach obiektu, a także wrzucanie kamieni na boisko do plażówki. Niewiele pomagają w tej sytuacji kamery monitorujące teren.
Skażenie chemiczne na basenie przy Belzackiej
W poniedziałek rano na basenie przy Belzackiej w Piotrkowie rozszczelniła się instalacja dozująca chemię basenową. Tych, którzy przyszli popływać zaczęły szczypać oczy, odczuwali te drapanie w gardle. Trzeba było wezwać strażaków i ewakuować obiekt.
Basen przy Belzackiej nieczynny
Uwaga, pływacy! Do 23 września z powodu przerwy technologicznej nieczynna będzie pływalnia przy ul. Belzackiej w Piotrkowie.
Wieczorna demolka przy Belzackiej. Pijany 31-latek niszczył samochody
Piotrkowscy policjanci zatrzymali wandala, który uszkodził zaparkowane samochody. Właściciele aut oszacowali straty na ponad 1,5 tys. zł.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat