Artykuły do tagu: Belzacka

Nie można korzystać z piotrkowskiego skateparku
Idzie wiosna, a piotrkowski skatepark przy ul. Belzackiej jest zamknięty.
Pożar dwóch samochodów
W sobotę około godziny 14 przy ul. Belzackiej w okolicach dyskontu spożywczego spłonęły dwa samochody osobowe - renault scenic i opel corsa.
Ul. Belzacka: Kto sprzątnie śmieci?
Ulica Belzacka w okolicy Polo Marketu w Piotrkowie wygląda jak śmietnik. Na fruwające po okolicy śmieci i leżące na trawnikach butelki skarży się jedna z mieszkanek miasta.
Parking przy ul. Kobyłeciego świeci pustkami
Osiedle Belzacka wzbogaciło się o nowy parking wybudowany za ponad 800 tys. zł netto (w cenę wliczony jest koszt działki). Niestety świeci on pustkami, w tej chwili korzysta z niego kilka osób, choć mogłoby 50, bo tyle miejsc parkingowych jest dostępnych.
Trafiona inwestycja przy ul. Belzackiej
Na terenie kompleksu rekreacyjno-sportowego przy ul. Belzackiej w Piotrkowie pełne obłożenie. Rodzice pilnują, dzieci bawią się w najlepsze. Inwestycja okazała się trafiona w dziesiątkę. Dorośli mogą korzystać ze zlokalizowanej kilka metrów dalej siłowni zewnętrznej.
Chcą odtworzyć taras widokowy w parku Belzackim
Być może w przyszłym roku park Belzacki będzie wyremontowany. Najpierw jednak urzędnicy muszą przejść przez prace projektowe i wystarać się o dofinansowanie inwestycji.
05.10.2015 08:51
Reklamówka - literówka
Na banerze reklamowym przy ulicy Belzackiej w Piotrkowie widnieje napis „Balzacka”. Ta błędna forma pozornie zbliżona jest do nazwiska XIX-wiecznego powieściopisarza francuskiego Honoriusza Balzaka, z którym piotrkowska ulica nie ma nic wspólnego.
Linarium już jest. Zobacz, co się dzieje przy ul. Belzackiej!
Pomiędzy basenem a kortami przy ul. Belzackiej w Piotrkowie sporo się dzieje. Na ogrodzonym terenie pojawiło się linarium – jedna z zabawek kompleksu sportowo-rekreacyjnego, który tam powstaje.
Piotrkowskie baseny z rekordami
Piotrkowskie baseny pobiły rekordy frekwencji. Zarówno pływalnia przy Belzackiej, jak i przy Próchnika odnotowały duży wzrost liczby osób korzystających z usług OSiR-u.
Belzacki też do remontu
Piotrkowski park Belzacki wzorem parku im. ks. J Poniatowskiego będzie rewitalizowany. Taką informację przekazał na antenie Strefy FM Jarosław Bąkowicz, kierownik Biura Prasowego Urzędu Miasta.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat