Artykuły do tagu: Belzacka

Pomiędzy basenem a kortami znów budują
Kilka dni temu pomiędzy basenem a kortami tenisowymi przy ul. Belzackiej w Piotrkowie rozpoczęto prace drugiego etapu budowy kompleksu sportowo-rekreacyjnego.
PEUK wykonawcą II etapu budowy kompleksu przy Belzackiej
Rozstrzygnięto przetarg na wykonanie II etapu budowy kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy ulicy Belzackiej. Najkorzystniejszą ofertę złożyło piotrkowskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych „PEUK” S.A.
Ul. Belzacka: Fuszerka przy budowie parkingu?
Przy ulicy Belzackiej w Piotrkowie powstaje nowy parking. Zainteresowanie mieszkańców wzbudził fakt, że parking częściowo „nakłada się” na chodnik. - Większej fuszerki zrobić nie mogli - komentuje jeden z mieszkańców osiedla.

fot. Magda Waga
Niebawem ruszy budowa kompleksu sportowego przy ul. Niemena
W najbliższych tygodniach zostanie ogłoszony przetarg na wykonanie prac związanych z budową kompleksu sportowego przy ul. Niemena w Piotrkowie.
Belzacką i Sikorskiego połączy... Niemen
Do niedawna bezimienna, ale za mniej więcej miesiąc będzie już miała oficjalnie swoją nazwę. Mowa o nowo wybudowanej ulicy łączącej Aleje Sikorskiego i ul. Belzacką w Piotrkowie.
Serię ciekawych zajęć pozwalających oswoić się maluchom i ich rodzicom z przedszkolem przygotowało dla dzieci Przedszkole Samorządowe nr 15 w Piotrkowie (ul. Belzacka 78 a – przy “Kwadracie”).
W środę otworzą pływalnię
1 października pływalnia przy ulicy Belzackiej w Piotrkowie ma zostać ponownie otwarta. Remont obiektu powoli dobiega końca. Sporo się zmieniło.
W przyszłym roku druga część kompleksu przy ul. Belzackiej
W przyszłym roku rozpocznie się drugi etap prac związany z budową kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy ul. Belzackiej w Piotrkowie. W ramach tego projektu wykonano już ścieżkę rowerową, chodnik, nowe miejsca parkingowe oraz drogę łączącą ul. Belzacką z Al. Sikorskiego.
Ul. Belzacka w Piotrkowie: Łącznik jeszcze w tym miesiącu
Nowo wybudowana droga, która połączyła ul. Belzacką z Al. Sikorskiego zostanie wkrótce otworzona dla ruchu.
05.09.2014 05:49
Remontują sauny
Basen przy Belzackiej w Piotrkowie został zamknięty, odbywa się tam bowiem remont saun.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat