Od poniedziałku zmiany w komunikacji miejskiej! Zamknęli fragment Wojska Polskiego

UM Piotrków Trybunalski Piątek, 18 października 201955 13580
W poniedziałek 21 października rozpoczyna się przebudowa ulicy Wojska Polskiego na tzw. ryneczku. Zmienią się trasy autobusów komunikacji miejskiej.
fot. ŁM

Przebudowa Wojska Polskiego prowadzona będzie w dwóch etapach. Pierwszy obejmie odcinek od wiaduktu PKP do Polnej, drugi - od Polnej do Armii Krajowej. Wraz z rozpoczęciem prac droga zostanie zamknięta dla ruchu pojazdów, co wpłynie także na zmianę przebiegu tras miejskich autobusów. - Czasy odjazdów i przyjazdów na przystankach krańcowych nie ulegną zmianie. Zmienią się nieco czasy odjazdów z poszczególnych przystanków, ale na okres prowadzonej inwestycji rozkłady jazdy zostaną zaktualizowane i wywieszone na przystankach – informuje za pośrednictwem strony internetowej magistratu Zbigniew Stankowski, prezes Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego

Autobusy jadące w kierunku wschodnim i południowym pojadą ul. Słowackiego (przez przejazd kolejowy), skręcą w lewo w Dąbrowskiego, w lewo w Grota-Roweckiego, w lewo w ul. POW i dalej swoimi trasami.

Autobusy jadące w kierunku zachodnim i północnym od przystanku dworzec autobusowy i kolejowy – POW pojadą ulicą POW, następnie skręcą w prawo w Grota-Roweckiego i przez Sienkiewicza, do Piłsudskiego, a następnie:
- linie 0, 2, 5, 7 i 8 – al. Armii Krajowej do ul. Słowackiego (przystanek Słowackiego – Al. Armii Krajowej 02) i dalej bez zmian;
- linia 6 – al. Armii Krajowej do przystanku al. Armii Krajowej – os. Górna 02 i dalej bez zmian;
- linie 3, 4 i 9 – Al. Armii Krajowej do przystanku Al. Armii Krajowej - Wojska Polskiego 02 i dalej bez zmian;
- linia 1 – Al. Armii Krajowej do ulicy Wojska Polskiego (przystanek Wojska Polskiego – Al. Armii Krajowej) i dalej bez zmian.

Całkowicie wyłączone zostaną z użytkowania przystanki przy ul. Wojska Polskiego na odcinku od Al. Armii Krajowej do ul. Polskiej Organizacji Wojskowej. Przystanki:
Al. Armii Krajowej – Polna
Al. Armii Krajowej – Szkolna
obsługiwane będą wyłącznie przez autobusy linii 1, 3, 4 i 9.

Uwaga! Do zakończenia przebudowy skrzyżowania Żelazna, Dmowskiego, Armii Krajowej, obowiązuje wytyczony objazd dla komunikacji miejskiej.


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (55)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

prorok ~prorok (Gość)18.10.2019 08:01

Na Słowackiego będzie jeden wielki korek.

160


gość ~gość (Gość)18.10.2019 07:47

To dopiero autobusy się będą spóźnić

100


korki ~korki (Gość)18.10.2019 07:37

Trasa przez przejazd kolejowy - ale będzie się działo :)

150


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat