Od poniedziałku zmiany w komunikacji miejskiej! Zamknęli fragment Wojska Polskiego

UM Piotrków Trybunalski Piątek, 18 października 201955 13550
W poniedziałek 21 października rozpoczyna się przebudowa ulicy Wojska Polskiego na tzw. ryneczku. Zmienią się trasy autobusów komunikacji miejskiej.
fot. ŁM

Przebudowa Wojska Polskiego prowadzona będzie w dwóch etapach. Pierwszy obejmie odcinek od wiaduktu PKP do Polnej, drugi - od Polnej do Armii Krajowej. Wraz z rozpoczęciem prac droga zostanie zamknięta dla ruchu pojazdów, co wpłynie także na zmianę przebiegu tras miejskich autobusów. - Czasy odjazdów i przyjazdów na przystankach krańcowych nie ulegną zmianie. Zmienią się nieco czasy odjazdów z poszczególnych przystanków, ale na okres prowadzonej inwestycji rozkłady jazdy zostaną zaktualizowane i wywieszone na przystankach – informuje za pośrednictwem strony internetowej magistratu Zbigniew Stankowski, prezes Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego

Autobusy jadące w kierunku wschodnim i południowym pojadą ul. Słowackiego (przez przejazd kolejowy), skręcą w lewo w Dąbrowskiego, w lewo w Grota-Roweckiego, w lewo w ul. POW i dalej swoimi trasami.

Autobusy jadące w kierunku zachodnim i północnym od przystanku dworzec autobusowy i kolejowy – POW pojadą ulicą POW, następnie skręcą w prawo w Grota-Roweckiego i przez Sienkiewicza, do Piłsudskiego, a następnie:
- linie 0, 2, 5, 7 i 8 – al. Armii Krajowej do ul. Słowackiego (przystanek Słowackiego – Al. Armii Krajowej 02) i dalej bez zmian;
- linia 6 – al. Armii Krajowej do przystanku al. Armii Krajowej – os. Górna 02 i dalej bez zmian;
- linie 3, 4 i 9 – Al. Armii Krajowej do przystanku Al. Armii Krajowej - Wojska Polskiego 02 i dalej bez zmian;
- linia 1 – Al. Armii Krajowej do ulicy Wojska Polskiego (przystanek Wojska Polskiego – Al. Armii Krajowej) i dalej bez zmian.

Całkowicie wyłączone zostaną z użytkowania przystanki przy ul. Wojska Polskiego na odcinku od Al. Armii Krajowej do ul. Polskiej Organizacji Wojskowej. Przystanki:
Al. Armii Krajowej – Polna
Al. Armii Krajowej – Szkolna
obsługiwane będą wyłącznie przez autobusy linii 1, 3, 4 i 9.

Uwaga! Do zakończenia przebudowy skrzyżowania Żelazna, Dmowskiego, Armii Krajowej, obowiązuje wytyczony objazd dla komunikacji miejskiej.


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (55)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

dyrdymał ~dyrdymał (Gość)21.10.2019 22:43

Antoni Macierewicz, do Ciebie piszę interpelację. Ty widzisz i nie grzmisz? Twoje miasto totalnie rozgrzebane, naokoło i w w środku. Nigdzie nie można dojechać. Za Tuska to nie byłeś taki obojętny, a teraz to siedzisz jak szczur pod miotłą.

52


gość ~gość (Gość)21.10.2019 15:20

Jedna ulica zamknieta i juz armagedon w calym miescie

101


gość ~gość (Gość)21.10.2019 14:36

Spóźnisz się pare razy Panie Danielu to Cie wywalą z roboty i tyle.Proste.

51


gość123 ~gość123 (Gość)19.10.2019 11:01

Po remoncie ul. Wojska Polskiego będzie trzeba od nowa remontować Słowackiego, Dąbrowskiego, wszystkie drogi objazdowe i przejazd. To jest tak jak nie przemyśli się kolejności remontów, albo źle zaprojektuje się objazdy. Według rozumu objazd powinien być kierowany przez Aleje Sikorskiego z wykorzystaniem ul. Sienkiewicza.

44


Nutka ironii ~Nutka ironii (Gość)21.10.2019 12:26

Na mieście odczuwa się trochę większy ruch, Słowackiego, AK i Piłsudskiego... no ale dobrze ze nareszcie ruszyła przebudowa ryneczku. Strach było jeździć tam szybciej niż 30 km/h a i samo przejście dla pieszych nie było zbyt bezpieczne.

100


gość ~gość (Gość)21.10.2019 11:18

Czytając te komentarze najlepiej nie remontować. Niech Pan zapamięta Panie Prezydencie. Latami czytałem kiedy remont ryneczku, co z ryneczkiem. Teraz czytam a dlaczego tak długo a nie lepiej później zamknąć, a nie lepiej wczesniej??? Ludzie co z Wami?

132


gość ~gość (Gość)21.10.2019 10:42

I bardzo dobrze możecie ten ryneczek zamknąć na stałe

80


gość ~gość (Gość)20.10.2019 17:07

Szkoda ze nikt nie pomyślał o tych którzy mzk dojeżdżają do pracy!!!!w drugi koniec miasta z ryneczku!!!wyłączenie tylu przystanków na tej trasie to bezmyślność. Ktos dobrze napisał zastępczy pod siódemki by życie ułatwił. Niech urząd nad tym pomyśli a nie tylko remonty kosztem ludzi nie każdy ma auto

113


gość ~gość (Gość)20.10.2019 09:25

Wreszcie nie jeden przesiądzie się na rower żeby nie stać w korkach.Miasto zlikwiduje częściowo smog

111


mom ~mom (Gość)19.10.2019 09:53

Ciekawe jak ul. Słowackiego poradzi sobie z obciążeniem ruchem samochodów ......... tylko tunele, lub estakady, lub UFO, lub zawierzenie, lub korki ........... i ten nieszczęsny przejazd .......

111


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat