Dwa srebra Jakuba Deląga

ePiotrkow Środa, 24 maja 20173 3476
Piotrkowianin wywalczył dwa srebrne medale podczas Mistrzostw Europy Sztafet oraz indywidualnych na 10 km w Nordic Walking, w kategorii do 35 lat. Mistrzostwa odbyły się w niemieckim Roding.

Ładuję galerię...

Jakub wyruszył do Niemiec kilka godzin po egzaminach maturalnych, mimo to z nawiązką udało mu się zrealizować cel, który sobie założył, czyli zajęcie miejsca w pierwszej piątce w kategorii open.


- Konkurencja była bardzo wyrównana i o wynikach ważyły sekundy, teraz będę się przygotowywał do Pucharu Świata i obrony tytułu mistrza Polski na 5 km, a w październiku czeka mnie obrona tytułu mistrza Europy na 5 km, wiec całkiem sporo wyzwań przede mną - powiedział Jakub Deląg.


Trenerem piotrkowianina jest Łukasz Witczuk.


Zainteresował temat?

3

2


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

decimius1410 ~decimius1410 (Gość)25.05.2017 22:41

dobrze kuba!!!11 pamietaj tylko o naszej umowie ; )))( 2015 pazdziernik szatnia meska w chrobrym obok schodow ja pamietam :)) bo tego sei neinda zapomniec ajjjj kuba na zawsze w moim sercu mistrzu (i nie tylkko w sercu ha ha)) ! !,

00


historyk ~historyk (Gość)25.05.2017 14:01

Rozbudować Relax do 3 tys. widzów i co dwa tygodnie hala się wypełni się widownią bo takich niezapomnianych wrażeń jak chodzący z kijkami młodzieniec J.D. nikt nie śmie opuścić. Po co nam Piotrkowianin, Piotrcovia ,Polonia to wg. K. Budnego przyszłość piotrkowskiego sportu, tak lekkoatletyka jest nie potrzebna bo mamy stadion który wg. piotrkowskiej tradycji trzeba doprowadzić do ruiny a promować coraz częściej coś absurdalnego.

00


Polak ~Polak (Gość)24.05.2017 22:15

Ogromne gratulacje ;)

02


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat