Artykuły do tagu: nordicwalking

Mieszkańcy powiatu pokochali nordic walking
Smaczny poczęstunek, wystawa obrazów namalowanych przez mieszkańców gminy i w końcu IV Powiatowy Rajd Nordic Walking "Marsz dla serca" i koncert na najwyższym poziomie przygotowali włodarze Gorzkowic dla wszystkich, którzy w sobotnie popołudnie gościli na placu przy Domu Kultury. Wszystkie atrakcje zorganizowano w ramach imprezy "Od juniora do seniora".
Z mistrzem świata spacerowali po Wierzejach
Grupa piotrkowian spotkała się w piątkowe popołudnie na kąpielisku Słoneczku, by pospacerować z kijkami po osiedlu Wierzeje.
Spacer z mistrzem po piotrkowskich Wierzejach
Zapraszamy na rodzinny spacer po Wierzejach z mistrzem świata w nordic walking. Sportowa impreza rusza w piątek o godz. 16.00 na kąpielisku Słoneczko.
Jakub Deląg pójdzie śladem Roberta Korzeniowskiego?
Jakub Deląg jest jednym z najpopularniejszych piotrkowskich sportowców, choć jego sukcesy często są niedocenianie, on sam godnie reprezentuje Polskę i Piotrków, a niebawem zamierza spróbować swoich sił w chodzie sportowym, idąc w ślady swojego idola Roberta Korzeniowskiego, czterokrotnego mistrza olimpijskiego i wielokrotnego mistrza świata i Europy.
Jakub Deląg mistrzem świata w Nordic Walking
Piotrkowianin Jakub Deląg został mistrzem świata w kategorii 16-29 lat na dystansie 5 km. Nasz zawodnik wywalczył także championat globu wraz drużyną Nordic Walking Poland. Zawody odbyły się w Mosinie k/ Poznania.
Piotrkowianin najlepszy w Europie
Jakub Deląg obronił tytuł mistrza Europy na 5 km i ponownie zwyciężył w Pucharze Europy w nordic walking. Zawody odbyły się w Legnicy.
Jakub Deląg obronił tytuł mistrza Polski w Nordic Walking
Jakub Deląg reprezentujący Piotrków, po raz 4 sięgnął po Mistrzostwo Polski w kat. wiekowej 18-29 lat, oraz osiągnął drugi wynik Open z czasem 29:59. Zawody odbyły się w Osielsku k. Bydgoszczy.
Dwa srebra Jakuba Deląga
Piotrkowianin wywalczył dwa srebrne medale podczas Mistrzostw Europy Sztafet oraz indywidualnych na 10 km w Nordic Walking, w kategorii do 35 lat. Mistrzostwa odbyły się w niemieckim Roding.
Piotrkowianin wychodził Puchar Europy
Jakub Deląg, zawodnik Piotrkowskiego Klubu Biegacza Endorfina zwyciężył w klasyfikacji generalnej Pucharu Europy w Nordic Walking na dystansie 10 km w kategorii wiekowej 16-19 lat.
Nordic walking w lasach wokół Żywocina
Rajd „Nordic Walking” odbędzie się 15 października. Trasa będzie biegła w lasach wokół Żywocina w powiecie tomaszowskim. Początek o godzinie 8:30.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat