DOFE w łódzkim – Quiz z nagrodami!

Łódzkie Poniedziałek, 21 września 20200 1095
DOFE, czyli Dni Otwarte Funduszy Europejskich to uroczystość, która szczyci się mianem największej tego typu imprezy związanej z Funduszami Europejskimi w Polsce. Jest też częścią kampanii promocyjnej pod hasłem #europeinmyregion, prowadzonej przez Komisję Europejską. Jej celem jest pokazanie, jak wiele projektów w województwie łódzkim zostało zrealizowanych dzięki środkom z UE.

Tegoroczna edycja jest szczególna, ze względu na jej charakter – wszystkie wydarzenia odbędą się online! Już dziś zachęcamy do odwiedzenia strony dniotwarte.eu, gdzie znajdziecie masę ciekawych materiałów wideo, natomiast w kulminacyjny weekend 25-27 września, zapraszamy do wzięcia udziału w wirtualnych spacerach, warsztatach, webinarach, koncertach oraz wielu innych atrakcjach!

 

DOFE to również okazja, do zgarnięcia mnóstwa ciekawych nagród! Już dziś weź udział w quizie, odpowiedz poprawnie na wszystkie pytania i ciesz się wygraną! Dla laureatów przewidziano: ekspres, tablet, dysk, smartband oraz 3 zestawy upominkowe.

Regulamin konkursu dostępny na https://rpo.lodzkie.pl/.

 

Link do Quizu: https://quiz.typeform.com/to/M3WFNVo5

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat